اپل به کاربران macOS Catalina هشدار می دهد که macOS Monterey 12.3 Beta را به دلیل خطای راه اندازی نصب نکنند.

اخبار اپلهفته گذشته، اپل نسخه بتای macOS Monterey 12.3 را برای توسعه دهندگان و آزمایش کنندگان بتا عمومی منتشر کرد. یادداشت‌های نسخه اکنون با یک یادداشت هشدار به‌روزرسانی شده‌اند که به کاربران توصیه می‌کند macOS Monterey 12.3 بتا را روی حجم ذخیره‌سازی با فعال کردن FileVault نصب نکنند.

اخطار وب‌سایت توسعه‌دهنده اپل بیان می‌کند که اگر از macOS Catalina استفاده می‌کنید و سعی می‌کنید macOS Monterey 12.3 beta یا macOS Big Sur 11.6.4 beta را روی دیسک رمزگذاری FileVault نصب کنید، ممکن است مک شما در چرخه بوت باشد. اپل می‌گوید، به‌ویژه زمانی که می‌خواهید به جلد قبلی برگردید، ممکن است مشکل ایجاد شود.

مشکلی که اپل در آخرین نسخه بتا macOS Monterey به آن اشاره کرد، شما را با نسخه بتا مونتری در حجم FileVault رها می‌کند، بدون اینکه بتوانید به نصب قدیمی قابل اعتماد macOS Catalina خود بازگردید، حتی اگر آنها در حجم‌های مختلف هستند. از APFS.

برای افراد بدون تقلب، اپل به شما اجازه می دهد تا macOS را روی یک حجم APFS جداگانه از macOS High Sierra نصب کنید. این به شما امکان می دهد بین دو نسخه مختلف macOS از جمله نسخه بتا سوئیچ کنید. این ویژگی یک دارایی اصلی برای آزمایش‌کنندگان بتا است، زیرا آنها می‌توانند یک حجم APFS را برای به‌روزرسانی‌های بتا اختصاص دهند، در حالی که همان حجم دیسک دوم مک یک نسخه نرم‌افزار قوی را اجرا می‌کند که به عنوان یک درایور روزانه قابل اعتماد عمل می‌کند. برای اطلاعات بیشتر می توانید سند پشتیبانی اپل را بررسی کنید.

البته، این مشکل ممکن است روی اکثریت قریب به اتفاق کاربران مک که به آخرین نسخه بتا به‌روزرسانی می‌شوند، تأثیر نگذارد. علاوه بر این، امیدواریم تا زمانی که macOS Monterey 12.3 به عنوان یک نسخه پایدار برای عموم عرضه شود، اپل این مشکل را برطرف کند.

با این حال، بهترین روش هنگام آزمایش بتا، نصب به‌روزرسانی‌ها بر روی یک مک است، در حالی که یک مک کاملاً مجزا به عنوان درایور روزانه عمل می‌کند. آزمایش نرم افزار باگ بر روی رایانه روزانه شما می تواند خطرناک باشد. آیا شما هم قربانی این مشکل شدید؟ در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید.

[Via Apple Developer]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …

اخبار اپل
توسعه دهندگان اپ استور قبل از تمدید خودکار اشتراک با قیمت های بالا به رضایت کاربر نیاز ندارند

در 16 می، اپل بی‌صدا توسعه‌دهندگان را از ویژگی اشتراک جدیدی مطلع کرد که از طریق آن با افزایش قیمت اشتراک اپلیکیشن، مشتریان به‌طور خودکار شارژ می‌شوند. این ترتیب با نحوه کار اشتراک برنامه در حال حاضر متفاوت است. در حال حاضر هر گونه تغییر در قیمت به اطلاع مشترکین …