اپل طرح های تازه ای را به فروشگاه جدید و خیره کننده ابوظبی می آورد

اخبار اپل


اپل روز پنجشنبه فروشگاه جدید «دراماتیک» جزیره Al Maryah خود را در ابوظبی نمایش داد و عناصر طراحی که قبلاً در فروشگاه های اپل دیده نشده بود و همچنین برنامه های ویژه را به نمایش گذاشت.

محل خرده فروشی جمعه ساعت 5 بعد از ظهر به وقت امارات متحده عربی باز می شود.

Apple Al Maryah Island: عناصر طراحی جدید و برنامه های ویژه

مکان جدید که جزیره Apple Al Maryah نام دارد، بالاتر از پله های آبشار در وسط منطقه مالی ابوظبی قرار دارد. این فروشگاه ارتباط مستقیمی از جزیره The Galleria Al Maryah به لبه آب با چشم‌اندازهای ساحلی ایجاد می‌کند.

دیر اوبراین گفت: «نمی‌توانیم بیشتر از این خوشحال باشیم که جزیره خیره‌کننده Apple Al Maryah را در این جمعه افتتاح کنیم. او معاون ارشد خرده فروشی + مردم اپل است. “تیم با استعداد ما آماده استقبال و خوشحالی مشتریان از این جامعه پر جنب و جوش به جدیدترین مکان ما در امارات است.”

مراحل آبشار به بازدیدکنندگان خوش آمد می گوید. رمپ ها از گرانیت سیاه مطلق ساخته شده اند که هرگز در فروشگاه اپل استفاده نشده است.
عکس: اپل

عناصر طراحی تازه

Apple Al Maryah Island چندین عنصر طراحی بازتابنده محیط اطراف خود را معرفی می کند.

از تفرجگاه، دو رمپ سنگفرش شده با سنگ گرانیت سیاه مطلق از میان آب عبور می کنند. آنها به داخل فروشگاه ادامه می دهند و مانع بین داخل و خارج را محو می کنند. این اولین استفاده از این سنگ در هر فروشگاه اپل است.

این فروشگاه همچنین دارای سقفی از جنس فیبر کربن طلایی است که از امارات متحده عربی تهیه شده است. بازدیدکنندگانی که از مرکز خرید The Galleria Al Maryah Island Mall وارد می‌شوند، از یک درگاه فولادی ضد زنگ آینه‌ای عبور می‌کنند. جت های آب بر روی دیوارهای شیشه ای بیرونی آبشار می شوند. سقف فویل آینه ای به طول 72 فوت، جلوه ای کالیدوسکوپیک ایجاد می کند و آب از دیوارها می ریزد و بازتاب هایی در بالا ظاهر می شود.

در ورودی، یک سقف فویل آینه ای با بازتاب هایی که در بالا دیده می شود، جلوه ای کالیدوسکوپیک ایجاد می کند.
در ورودی، یک سقف فویل آینه ای با بازتاب هایی که در بالا دیده می شود، جلوه ای کالیدوسکوپیک ایجاد می کند.
عکس: اپل

هنگامی که به داخل می‌روید، مهمانان مناظری پانوراما از خط افق ابوظبی را از طریق پنجره‌ها مشاهده می‌کنند. سقف از پارچه طلایی کشیده ساخته شده است. دیوارهای شیشه ای نور طبیعی را وارد می کنند و درختان فیکوس سبزی را اضافه می کنند. یک سیستم کف تابشی با تهویه جابجایی ترکیب می شود تا به خنک شدن ساختمان کمک کند.

امروز در جلسات اپل

Apple Al Maryah Island با الهام گرفتن از فرهنگ خلاق ابوظبی، امروز در جلسات اپل سه جدید معرفی خواهد کرد:

  • Photo Walk: Fluidity and Motion با iPhone 13 Pro که با همکاری عکاس محلی محمد سامجی ساخته شده است.
  • Music Walk: Liquid Soundscapes با GarageBand
  • راهنمای پیاده روی هنری: طراحی خلاقیت در جلسه

و در 6 مارس، عکاس Mohamed Somji یک Photo Walk را رهبری می کند و تکنیک های شخصی خود را به اشتراک می گذارد.

فروشگاه جدید دارای برنامه های ویژه خواهد بود.
فروشگاه جدید دارای برنامه های ویژه خواهد بود. پنجره های از کف تا سقف، خط افق شهر را به نمایش می گذارند.
عکس: اپل

اپل گفت که جلسات Future Today در اپل که در انجمن در Apple Al Maryah Island برگزار می شود، از نوازندگان محلی، هنرمندان، توسعه دهندگان، کارآفرینان و مربیان دعوت می کند. شرکت کنندگان می توانند در جلسات ثبت نام کنند.

بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند به یک لیست پخش انحصاری و ویژه Apple Music که هنرمندان محلی امارات متحده عربی را نشان می‌دهد، دسترسی داشته باشند.

تیم چندفرهنگی فروشگاه جدید متشکل از بیش از 80 عضو، نماینده 28 ملیت است و در مجموع به بیش از 30 زبان از جمله عربی، فرانسوی، هندی، تاگالوگ و غیره صحبت می‌کنند.

این فروشگاه روز جمعه ساعت 5 بعد از ظهر به وقت محلی و تنها با تعیین وقت قبلی در روز افتتاحیه پذیرای اولین بازدیدکنندگان خود خواهد بود.

یک عکس داخلی تجربه خرید را نشان می دهد.
یک عکس داخلی تجربه خرید در میان درختان فیکوس را نشان می دهد.
عکس: اپلمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …