اینستاگرام امیدها به یک اپلیکیشن بومی آی پد را از بین می برد


با گذشت بیش از 12 سال از اولین عرضه آی‌پد، هنوز اپلیکیشن اینستاگرام اصلی ندارد. و به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها یکی از آن‌ها دریافت شود. آدام موسری، رئیس اینستاگرام معتقد است که افراد کافی آن را نمی خواهند.

موسری یکشنبه در پاسخ به توئیت مارکز براونلی (MKBHD) گفت: «هنوز این گروه به اندازه کافی بزرگ نیست که بتوان در اولویت قرار گیرد».

افراد زیادی اینستاگرام را در iPad نمی خواهند

می‌توانید برنامه اینستاگرام را روی آی‌پد نصب کنید، اما چون هنوز برای صفحه‌نمایش تبلت‌های بزرگ‌تر بهینه نشده است، در نسخه آیفون گیر کرده‌اید. اطراف آن با حاشیه سیاه احاطه شده است و وقتی آن را تا دو برابر اندازه آن منفجر می کنید، به نظر می رسد … زشت است.

متأسفانه، احتمالاً بهتر نخواهد شد. موسری اعتراف کرد در توییتر، پس از براونلی اشاره کرد این که «سال 2022 است و هنوز برنامه اینستاگرام مناسبی برای آی‌پد وجود ندارد»، اینستاگرام «بسیار درخواست‌هایی» برای اپلیکیشن آی‌پد دریافت می‌کند.

اما ظاهرا برای اینکه اینستاگرام برای iPad در اولویت قرار گیرد کافی نیست. موسری افزود، شرکت متا “امیدوار است در مقطعی به آن برسد، اما در حال حاضر ما در مورد چیزهای دیگر بسیار ضعیف هستیم.”

“ما لاغرتر از آن چیزی هستیم که فکر می کنید”

براونلی این سوال را مطرح کرد که آیا تعداد افرادی که به یک اپلیکیشن بومی آی‌پد علاقه دارند در صورت وجود واقعاً «بسیار بزرگ‌تر» خواهد بود یا خیر. موسری پاسخ داد: «مطمئناً، اما هر سطحی سربار دارد» و اینستاگرام «لاغرتر از آن چیزی است که فکر می‌کنید».

به عبارت دیگر، اینستاگرام در حال حاضر افراد کافی برای امکان‌پذیر ساختن توسعه iPad ندارد – نه زمانی که از آیفون، اندروید (بزرگ‌ترین پایگاه کاربری خود)، وب و اینستاگرام لایت پشتیبانی می‌کند.

موسری همچنین اعتراف کرد که «تیک تاک و یوتیوب غول‌هایی هستند» و اینستاگرام در تلاش است تا خود را با این واقعیت تطبیق دهد که مردم در حال حاضر بیشتر پیام‌ها را به اشتراک می‌گذارند تا استوری یا فیدهایشان.

این خبر ناامید کننده است اما تعجب آور نیست. اگر اینستاگرام واقعاً می خواست از آی پد پشتیبانی کند، مطمئناً در 12 سال گذشته زمان لازم را پیدا می کرد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …