این بیمه مستاجران برای مستاجران جوان بی دردسر است


پیشروی در جهان به عنوان یک جوان حرفه ای دقیقاً آسان نیست. بسیاری از ما شروع به اجاره می کنیم – و بسیاری از ما حتی پس از کسب درآمد “بزرگسالان” به اجاره ادامه می دهیم.

اما اگر روی لوازم اپل، مبلمان زیبا و غیره سرمایه‌گذاری می‌کنید، باید از اشیاء قیمتی خود محافظت کنید. و بیمه اجاره دهندگان چگونه این کار را انجام می دهید.

بیمه اجاره نشینان ارزان قیمت

بیمه مستاجران عالی باید پوشش معنی داری را بدون ایجاد استرس زمانی که آن صورت حساب ماهانه به وجود می آید، ارائه دهد. بیمه اجاره کنندگان لیموناد برنامه های مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد که از حداقل 5 دلار در ماه شروع می شود. (طبق گفته NerdWallet، این کمتر از نیمی از هزینه متوسط ​​بیمه نامه اجاره کنندگان است.)

علاوه بر این، لیموناد برای پرداخت سریع مطالبات و اهدای حق بیمه استفاده نشده به اهداف بزرگ بسیار مورد توجه است. این شرکت همچنین کاملاً آنلاین است که باعث صرفه جویی در زمان می شود.

پوشش لیموناد توسط اجاره نشینان تست شده و توسط صاحبخانه تایید شده است. و گرفتن یک قیمت به سادگی پر کردن یک پرسشنامه تعاملی است که قیمت را در عرض چند دقیقه به شما نشان می دهد.

در حالی که به سختی در حال کسب درآمد برای خرید آثار هنری زیبا، لوازم الکترونیکی پیشرفته و سایر موارد برای اجاره خود هستید، می‌توانید مطمئن شوید که همه آن‌ها بدون ایجاد مشکل در برنامه‌تان پوشش داده شده است.

برای متخصصان جوانی که ثروت می‌سازند، یک طرح بیمه مقرون به صرفه به شما کمک می‌کند تا با حفظ سرمایه‌های گران‌تر – از هنر گرفته تا فناوری – در خانه خود احساس راحتی بیشتری کنید. علاوه بر مزایای شخصی، می‌توانید در مورد مدل اجتماعی لیموناد نیز احساس خوبی داشته باشید، که بر اعطای حق بیمه استفاده نشده به سازمان‌های غیرانتفاعی که بیمه‌گذاران شخصاً انتخاب می‌کنند، تمرکز دارد.

یک نقل قول سریع از بیمه اجاره کنندگان لیموناد دریافت کنید

یک جنبه غیرقابل انکار بالغ شدن و ایجاد ثروت، محافظت از آن است. اولویت دادن به بیمه ای حساس، جامع و مدرن مانند لیموناد – که خود را با 4.9 ستاره در اپ استور و رتبه های برتر SuperMoney، Clearsurance و بسیاری از کاربران ثابت کرده است – پوشش خوب را بسیار آسان می کند.

برای محافظت از ماشین خود نیز می توانید به لیموناد مراجعه کنید. به علاوه، این شرکت به صاحبان خانه، حیوانات خانگی و بیمه عمر ارائه می دهد تا به مشتریان کمک کند تا تمام نیازهای خود را پوشش دهند. و هنگامی که با یکی از خدمات دیگر آنها بسته بندی می کنید، می توانید 10٪ تخفیف دریافت کنید.

حفاظت را به تعویق نیندازید امروز یک نقل قول از لیموناد دریافت کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …