این شبیه ساز گلف به شما امکان می دهد در زمین های معروف جهان بازی کنید


مقداری باران یا برف نباید تمام چیزی باشد که برای لغو روز گلف شما لازم است. شبیه ساز گلف PhiGolf با Swing Stick به شما امکان می دهد در شرایط واقعی بازی کنید، حتی اگر در وسط طوفان رعد و برق هستید.

همچنین به شما امکان می دهد تا به صورت مجازی بازی در برخی از معتبرترین زمین های گلف جهان را تجربه کنید. و در حال حاضر، می توانید یک بسته یک یا دوتایی PhiGolf Mobile را با قیمت 229 یا 498 دلار دریافت کنید.

این پست شامل پیوندهای مربوط است. فرقه مک ممکن است زمانی که از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، کمیسیون دریافت کنید.

یک شبیه ساز واقعی گلف

شبیه ساز گلف PhiGolf 200000 دلار در Indiegogo جمع آوری کرد و از این بودجه به بهترین شکل ممکن استفاده کرد. این سیم کارت واقعی گلف به شما امکان می دهد از نمایش های دیجیتالی زیبا از دوره های سرگرم کننده و چالش برانگیز در سراسر جهان لذت ببرید. کافی است برنامه WGT Golf را بر روی گوشی هوشمند یا تبلت خود دانلود کنید و PhiGolf به شما امکان می دهد برخی از معروف ترین دوره های جهان را بازی کنید.

خود نمایشنامه به اندازه جلوه های بصری تاثیرگذار است. PhiGolf با استفاده از یک مربی پیشرفته نوسانی، هر تاب را تجزیه و تحلیل می کند تا مسیر توپ را دقیقاً همان چیزی باشد که اگر در یک کورس واقعی به آن ضربه می زدید، می شد.

هیچ توری، توپ یا پاکسازی با PhiGolf مورد نیاز نیست. شما فقط به یک صفحه نمایش، یک دستگاه برای اتصال آن و چهره بازی خود نیاز دارید. با استفاده از حالت چندنفره با خانواده یا دوستان خود بازی کنید، و می توانید اشتیاق خود را با افرادی که هرگز نمی توانید در دوره حضور پیدا کنید به اشتراک بگذارید.

گلف مجازی را در هر زمان و هر مکان بازی کنید

دو راه عالی برای استفاده از PhiGolf وجود دارد. اولاً، اگر نمی توانید وارد دوره شوید، PhiGolf یک تجربه واقعی و آرامش بخش را به شما ارائه می دهد. ممکن است نتوانید در اطراف یک چرخ دستی گلف رانندگی کنید. اما همچنان می‌توانید از همان چالش و سرگرمی لذت ببرید که اگر با لباس خواب خود بازی نمی‌کردید لذت ببرید.

دوم، PhiGolf یک راه عالی برای تمرین است اگر می‌خواهید بین روزهایی که در دوره حضور دارید در اوج بمانید.

یکی از منتقدان پنج ستاره آمازون آن را «بهترین شبیه‌ساز گلف داخلی بدون شکستن قیمت» نامید، و این دقیقاً همان چیزی است که PhiGolf تصمیم گرفته است.

در PhiGolf صرفه جویی کنید: شبیه ساز گلف هوشمند موبایل و خانگی با Swing Stick

بازی خود را با PhiGolf: Mobile & Home Smart Golf Simulator با Swing Stick قطع کنید. یک یا دو مجموعه را با قیمت 229 دلار یا 498 دلار دریافت کنید. و اگر اکنون که اوقات فراغت در راه است به دنبال راهی برای بهبود زندگی کاری خود هستید، این چهار برنامه بهره وری مک را که فقط برای آن ساخته شده اند، بررسی کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …