با استفاده از AirMessage 4 از FaceTime در دستگاه های اندرویدی خود لذت ببرید

اخبار اپلدستگاه‌های اندرویدی و مرورگرهای وب معمولی نمی‌توانند به iMessage متصل شوند، اما می‌توانید یک سرور AirMessage را بر روی مک خود نصب کنید و قابلیت‌های بومی را برای آنها بیاورید. این نرم‌افزار اکنون با پشتیبانی اخیر از تماس فیس‌تایم بومی در اندروید و سایر دستگاه‌های پشتیبانی‌نشده، مورد قوی‌تری برای خود ایجاد می‌کند.

اگر قبلاً نام AirMessage را نشنیده‌اید، این یک نرم‌افزار نرم‌افزار رایگان است که از یک پروژه اجتماعی متولد شده است. این یک سرور AirMessage را که می توانید در مک خود نصب کنید، اجرا می کند. سپس، هر پیامی که با استفاده از AirMessage در اندروید ارسال می‌کنید، از سرور عبور می‌کند و سپس از طریق iMessage برای گیرنده مورد نظر ارسال می‌شود. این سرویس نیاز دارد که مک شما همیشه روشن و فعال باشد، حتی اگر در شبکه دیگری باشد. به‌روزرسانی به AirMessage Server 4 در مک شما، پشتیبانی از تماس‌های FaceTime را در دستگاه‌های Android به ارمغان می‌آورد.

در یک پست جدید ترین اخبار اپل ی که تغییرات ایجاد شده در AirMessage 4 را توضیح می‌دهد، توسعه‌دهندگان اشاره می‌کنند که به شما امکان می‌دهد تماس‌های FaceTime را در دستگاه‌های اندروید و وب انجام دهید و دریافت کنید. این ویژگی در حال حاضر آزمایشی است. با برقراری و دریافت تماس از طرف شما کار می‌کند و سپس تماس را به پیوند FaceTime هدایت می‌کند که می‌توانید در دستگاه Android یا وب خود از آن استفاده کنید. توسعه دهندگان ادعا می کنند که اجرای FaceTime AirMessage شبیه یک برنامه FaceTime بومی در تلفن Android شما است که در آن هنگام تماس دریافتی زنگ می خورد. برای اجرای FaceTime از طریق AirMessage، به macOS 12 (Monterey) یا به‌روزرسانی‌های جدیدتر، دوربین و زبان سیستم روی انگلیسی، فرانسوی یا ژاپنی در Mac خود نیاز دارید.

ادغام FaceTime را در AirMessage فعال کنید

علاوه بر این تغییر قابل توجه، به روز رسانی به AirMessage Server 4 باعث می شود که AirMessage Server منابع کمتری مصرف کند و سریعتر کار کند. همچنین یک رابط کاربری تازه‌سازی شده را ارائه می‌کند که از مؤلفه‌های رابط کاربری بومی macOS استفاده می‌کند تا شبیه سایر برنامه‌های بومی به نظر برسد. علاوه بر این، فرآیند راه اندازی برای سرور AirMessage ساده شده است.

آیا از AirMessage استفاده می‌کنید یا اکنون مشتاق دریافت آن هستید تا بتوانید از FaceTime در تبلت و تلفن هوشمند اندرویدی خود استفاده کنید؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر به ما بگویید.

[Via AirMessage Blog]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …