با این بسته برنامه نویس ارزان قیمت پایتون را بیاموزید

اخبار اپل


با این بسته نرم افزاری که شامل بیش از 400 درس مختلف است، استاد پایتون شوید.
عکس: Cult of Mac Deals

پایتون محبوب ترین زبان برنامه نویسی در جهان است. کاربردهای بی پایانی دارد و هنگامی که آن را یاد گرفتید، می توانید شروع به استفاده از آن در زمینه ها و سرگرمی های مختلف کنید.

برای شروع یادگیری پایتون آماده اید؟ برای مدت محدودی، می‌توانید بسته برنامه‌نویس Python 2022 را تنها با قیمت 39 دلار (معمولاً 1791 دلار) در فروش دریافت کنید.

پایتون را یاد بگیرید

بسته برنامه نویس پایتون با بیش از 46 ساعت آموزش پایتون توسط برخی از مربیان برتر اینترنت و متخصصان پایتون ارائه می شود. چه کمی برنامه نویسی کرده باشید و چه تازه شروع کرده اید، این بسته مکانی برای شروع شما دارد – و مکان های زیادی برای رفتن شما.

این شامل نه دوره است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. مبتدیان می توانند از «مقدمه ای بر برنامه نویسی پایتون» شروع کنند و اصول، واژگان و مهارت های اساسی را بیاموزند. دانش‌آموزان پیشرفته‌تر می‌توانند مستقیماً به «پایتون متوسط ​​برای تخصص برنامه‌نویسی سطح بعدی» و برخی از دوره‌های متمرکزتر بپرند.

این بسته دارای بیش از 400 درس مختلف است، بنابراین شما می توانید با سرعت خود یاد بگیرید. برنامه نویسان و معلمان حرفه ای مانند ادوارد پای کلاس ها را هدایت می کنند. پای یک مهندس هوش مصنوعی مستقر در برلین است که از تخصص خود در یادگیری تقویتی عمیق و بینایی رایانه در رباتیک برای آموزش به یادگیرندگان و برنامه نویسان جدید استفاده می کند. او قبلاً در یوتیوب تدریس می کند، بنابراین او برای این بسته کاملاً پیدا کرده بود.

با دسترسی مادام‌العمر، می‌توانید زمان خود را صرف یادگیری و درونی کردن مهارت‌های پایتون کنید تا زمانی که بتوانید بدون حتی فکر کردن، کدنویسی کنید.

در بسته برنامه نویس کامل Python 2022 صرفه جویی کنید

پایتون برنامه‌های تقریباً بی‌پایانی دارد، از جمله ساخت برنامه‌های شخصی که ممکن است در نهایت در اپ استور یا گوگل پلی مشاهده کنید. برای مدت محدودی، می‌توانید بسته برنامه‌نویس Python 2022 را با قیمت 39 دلار (معمولاً 1791 دلار) در فروش دریافت کنید.

و اگر نمی‌خواهید پایتون را متوقف کنید، می‌توانید کدنویسی با جاوا، دومین زبان برنامه‌نویسی محبوب – و ابزاری که در پشت بخش بزرگی از طراحی بازی قرار دارد، یاد بگیرید.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …