با این ردیاب دوربین مخفی که با قیمت 70 دلار به فروش می رسد، هنگام سفر ایمن باشید


آیا می دانستید دوربین های مخفی برای جاسوسی از مهمانان در هتل ها، Airbnbs و فضاهای عمومی کشف شده است؟ اگر می‌خواهید به سراسر جهان سفر کنید و از ایمنی خود مطمئن باشید، دستگاه‌های ردیاب دوربین می‌توانند مشکل را برطرف کنند و به شما آرامش کامل دهند.

آشکارساز دوربین مخفی Scout یکی از بهترین این ابزارهای ضروری سفر است – و معامله روز ماست. معمولاً 89 دلار است، امروز می توانید آن را با کاهش قیمت ویژه به 69.99 دلار خریداری کنید. و شما می توانید یک بسته دوگانه را با قیمت بسیار پایین 79.99 دلار دریافت کنید.

اما باید سریع باشید، زیرا معامله در نیمه شب PST در فوریه به پایان می رسد. 25.

دوربین های مخفی را پیدا کنید

مشکل دوربین های جاسوسی بسیار واقعی است. در نظرسنجی اخیر از 2000 مهمان Airbnb، 58٪ گفتند که نگران دوربین های مخفی در اجاره خود هستند. و 11 درصد از مهمانان گفتند که واقعاً یکی را کشف کرده اند. مانند هافینگتون پست گزارش می دهد، “چند مسافر Airbnb گزارش داده اند که دوربین های مخفی را در اجاره تعطیلات خود پیدا کرده اند.”

خوشبختانه، می توانید با همراه داشتن یک آشکارساز دوربین مخفی Scout، نگرانی خود را کاهش دهید. این ابزار آسان برای استفاده از LED های پرقدرت استفاده می کند که از لنزهای دوربین منعکس می شود تا دوربین ها را از هر نوع و در هر مکانی نشان دهد.

به سادگی 5 تا 15 فوت دورتر از یک شی بایستید، Scout را روی چشم خود نگه دارید تا بتوانید از دریچه دیافراگم نگاه کنید و از دکمه روی دستگاه برای روشن کردن چراغ های LED استفاده کنید. از طریق دیافراگم به هر شیئی که فکر می کنید می تواند دوربین مخفی را پنهان کند نگاه کنید، و اگر نور قرمزی را دیدید که به شما می تابد، یکی را کشف کرده اید.

آشکارساز دوربین مخفی Scout ساده و سریع برای استفاده و بسیار قابل حمل است. پس از استفاده سریع از ابزار هنگام ورود به سیستم، آماده خواهید بود که در هر مکانی بمانید و بدون نگرانی استراحت کنید.

در یک آشکارساز دوربین مخفی پیشاهنگی صرفه جویی کنید

ردیاب دوربین مخفی Scout را با کاهش قیمت 69.99 دلار (معمولاً 89 دلار) در معامله روز دریافت کنید. و اگر می‌خواهید ایمنی سفر را به خانواده و دوستان خود گسترش دهید، می‌توانید پس‌انداز را حتی بیشتر کنید و یک بسته دوتایی دوربین مخفی Scout را با قیمت 79.99 دلار خریداری کنید – این یک تخفیف 55 درصدی برای قیمت معمولی 179 دلار است. .

چه شریکی داشته باشید که برای کاری سفر می‌کند یا یک کودک دور از دانشگاه، این کلید شما برای دانستن اینکه آنها در امان هستند و از چشمان کنجکاو دور هستند.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …

اخبار اپل
مجوز مادام العمر ویندوز 10 فقط 13 دلار، آفیس 28 دلار – تخفیف فوق العاده پایان ژوئن تا 91٪!

این پست در مورد نرم افزار تخفیف مایکروسافت توسط Keysbuff برای شما آورده شده است. ارائه‌دهنده کلیدهای فعال‌سازی نرم‌افزار Keysbuff.com به شما امکان می‌دهد تا پایان ماه ژوئن از تخفیف‌های عالی برای نرم‌افزار بهره‌مند شوید. فرقه مک خوانندگان می توانند تا 91 درصد از قیمت کامل ویندوز 10 صرفه جویی …