با این نرم افزار با رتبه برتر در عرض چند دقیقه وب سایت خود را به یک برنامه تبدیل کنید


آیا می دانستید که بدون نیاز به استخدام برنامه نویس می توانید وب سایت خود را به عنوان یک برنامه زنده کنید؟ نرم افزار ساخت اپلیکیشن هوشمند مانند AppMySite به شما این امکان را می دهد که اپلیکیشن خود را در عرض چند دقیقه ایجاد و منتشر کنید.

و برای مدت محدودی، می توانید اشتراک یک ساله AppMySite را تنها با 29 دلار دریافت کنید. این یک تخفیف بزرگ 93٪ از قیمت معمولی است.

وب سایت خود را به یک اپلیکیشن تبدیل کنید

فرقی نمی‌کند یک وب‌سایت، جدید ترین اخبار اپل یا سایت تجارت الکترونیک دارید، AppMySite به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت آن را در عرض چند دقیقه به یک برنامه بومی و قابل تنظیم iOS یا Android تبدیل کنید. تنها با چند کلیک، آماده انتشار مستقیم در فروشگاه های برنامه خواهد بود – بدون نیاز به نوشتن یک خط کد.

به سادگی به سایت خود متصل شوید، برنامه خود را در زمان واقعی شخصی سازی کنید و در حین کار برنامه خود را پیش نمایش کنید. سپس به نرم افزار سریع اجازه دهید تا برنامه را بسازد و مستقیماً از حساب AppMySite شما در فروشگاه های برنامه منتشر کند.

با استفاده از مشتریان از برنامه شما به جای مرور وب سایت شما، شما خود را در معرض دنیای کاملا جدیدی از ارتباط مستقیم با آنها، درست در جایی که آنها زندگی می کنند، باز می کنید. می‌توانید به‌روزرسانی‌های وب‌سایت را برای محتوایی که دائماً به‌روزرسانی می‌شوند، همگام‌سازی کنید و اعلان‌های فشار نامحدودی را برای مشتریان ارسال کنید و آنها را به سمت محتوای جدید یا فروش سوق دهید.

AppMySite به لطف پشتیبانی جهانی پرداخت و حمل و نقل این پلتفرم، فروش را نیز ساده می کند. ما همچنین از طرفداران قابلیت های تجزیه و تحلیل این ابزار هستیم، که به شما امکان می دهد ترافیک جدید را در صورت آمدن ردیابی کنید.

در AppMySite ذخیره کنید

AppMySite توسط کاربران با 4.8 از 5 ستاره در Capterra، 4.7 از 5 ستاره در Trustpilot و 4.4 از 5 ستاره در Google Play از نظر کاربران برخوردار است.

در عرض چند دقیقه شروع به ساخت برنامه های خود کنید. می‌توانید اشتراک یک ساله برنامه AppMySite Mobile App Builder Pro را فقط با ۲۹ دلار دریافت کنید. یا، می‌توانید پس‌اندازهای بزرگ‌تری را با اشتراک سه ساله، که در حال حاضر به قیمت 39 دلار (قیمت معمولی 1404 دلار) به فروش می‌رسد، یا یک اشتراک پنج ساله، با قیمت 49.99 دلار (قیمت معمولی 2340 دلار) به فروش می‌رساند.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …