برنامه ساعت: راهنمای نهایی


یک ساعت جهانی، یک ساعت زنگ دار، یک کرونومتر و یک تایمر: برنامه ساعت اپل برای iPhone و iPad به شما این امکان را می دهد که بدون توجه به اینکه کجا هستید یا چه کاری انجام می دهید، ساعت ساعت یا مدت زمان آن را پیگیری کنید. شما را از خواب بیدار می‌کند و مطمئن می‌شود که چیزی را آنقدر در فر نگذارید تا بسوزد. در مرحله بعد، به شما امکان می دهد دورهای خود یا استقامت خود را پیگیری کنید. در نهایت، اطمینان حاصل می‌کند که بین ست‌ها به اندازه کافی استراحت می‌کنید.

اما چگونه همه این کارها را انجام می دهید؟ نگران نباشید، ما همه چیزهایی را که باید درباره برنامه ساعت بدانید در اینجا به شما نشان می دهیم.

نحوه استفاده از ساعت جهانی در آیفون و آیپد

می خواهید با پدربزرگ و مادربزرگ در کشور قدیمی تماس بگیرید اما از زمان آن مطمئن نیستید؟ عاشقانه های راه دور که تازه وارد کلاس می شوند یا تازه از کلاس خارج می شوند؟ آیا در شرف سفر هستید و می خواهید زمان مکانی را که می خواهید پیگیری کنید؟ دفتر در سراسر جهان و جلساتی که باید برگزار کنید؟ نگران نباشید – ساعت جهانی برای iPhone و iPad در iOS 15 و iPadOS 15 شما را پوشش می دهد!

نحوه استفاده از ساعت زنگ دار در آیفون و آیپد

این فقط یک برنامه ساعت در صفحه اصلی iPhone یا بهترین iPad مورد علاقه شما نیست. این یک ساعت زنگدار هم. آن را تنظیم کنید تا صبح شما را از خواب بیدار کند تا کار را از دست ندهید، شما را از خواب بیدار کند تا کلاس را از دست ندهید، یا شما را به موقع جلوی تلویزیون خواهد برد تا مطمئن شوید که بازی یا نمایش بزرگ را از دست ندهید. و بله، ساعت زنگ دار همچنین به شما این امکان را می دهد که برای چند دقیقه گرانبهای بیشتر چشم بسته، چرت بزنید.

نحوه استفاده از کرونومتر برای آیفون و آیپد

چقدر طول می کشد تا 100 یارد (یا متر) بدوید؟ چه مدت می توانید نفس خود را نگه دارید؟ کدام یک از دوستان شما می تواند پای سیب را در کمترین زمان بخورد؟ اینها همه سوالات مهمی هستند که آیفون یا آیپد شما می تواند به شما در پاسخ به آنها کمک کند. تنها چیزی که نیاز دارید برنامه ساعت و کرونومتر داخلی آن است!

نحوه استفاده از Bedtime برای iPhone و iPad

آیا در داشتن برنامه خواب مناسب مشکل دارید؟ ویژگی Bedtime for iPhone و iPad می‌تواند به شما کمک کند بفهمید چه زمانی باید به یونجه ضربه بزنید. علاوه بر این، ویژگی The Bedtime در سری آیفون 13 و سایر مدل‌ها برای کمک به خواب و زمان بیدار شدن به شما طراحی شده است. زمان خواب به شما امکان می دهد زمان بیدار شدن دلخواه خود را زودتر در روز تنظیم کنید، سپس یادآوری را تنظیم کنید تا به شما هشدار دهد در چه زمانی باید بخوابید.

نحوه استفاده از تایمر در آیفون و آیپد

برنامه ساعت برای iPhone و iPad فقط زمان را نشان نمی دهد. آن را پیگیری می کند. با تایمر داخلی، می توانید چند دقیقه یا چند ساعت شمارش معکوس کنید. آن را تنظیم کنید و منتظر بمانید تا خاموش شود.

نحوه بررسی زمان و تنظیم آلارم و تایمر با سیری

به لطف دستیار مجازی اپل، سیری، می توانید به سرعت و به راحتی زنگ ساعت را تنظیم کنید، تایمر را شروع کنید، از کرونومتر استفاده کنید و با صحبت کردن با آیفون یا آی پد خود، ساعت جهانی را بررسی کنید.

ساعت چند است؟

همانطور که می بینید اپلیکیشن ساعت در آیفون و آیپد دارای ویژگی های زیادی است. از آن به عنوان ساعت جهانی، کرونومتر، تایمر و موارد دیگر استفاده کنید. از امروز استفاده کنید … در هر زمانی که شما انتخاب کنید!

به روز رسانی فوریه 2022: شامل اطلاعات آخرین نسخه های iOS و iPadOS است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …