برنامه محبوب دوربین Halide سرانجام اقدامات عکس دسته ای را اضافه می کند


پس از به‌روزرسانی بزرگ برنامه دوربین Obscura 3، یکی دیگر از برنامه‌های عکس محبوب و قدرتمند شاهد تغییرات اساسی در این هفته است. این بار، این برنامه Halide MK II برای iPhone و iPad از Lux Optics است که برنامه Spectre را نیز برای ایجاد نوردهی طولانی می‌سازد.

به‌روزرسانی‌های مهم برنامه Halide شامل افزودن اکشن‌های دسته‌ای است – بنابراین می‌توانید در نهایت با چندین عکس به طور همزمان کار کنید – و عملکرد بهبود یافته “Image Rescue”.

Halide MK II: عکس‌های دسته‌ای را اضافه کرد، “Image Rescue” بهبود یافته و موارد دیگر

فرقه مک آخرین بار در اکتبر 2021 درباره Halide نوشت، زمانی که عملکرد ماکرو شات خود را بهبود بخشید. Halide 2.5 “Neural Macro” را اضافه کرد، یک ویژگی طراحی شده برای بهبود ظاهر تصاویر نزدیک پس از گرفتن آنها.

اقدامات عکس دسته ای و ارتقاء رابط

با جدیدترین به‌روزرسانی، همانطور که یادداشت‌های انتشار Halide 2.7 توضیح می‌دهند، این برنامه اکنون دارای اقدامات دسته‌ای است. این ویژگی به شما امکان می دهد با چندین عکس به طور همزمان تعامل داشته باشید. به عنوان مثال، می توانید دو یا چند عکس را برای حذف یا اشتراک گذاری با شخصی انتخاب کنید. تا به حال این امکان در برنامه وجود نداشت.

علاوه بر این، در نمای شبکه ای برنامه، اکنون می توانید نماد قلب را روی عکس هایی که به عنوان موارد دلخواه علامت گذاری کرده اید، بیابید. این امر یافتن آنها را در برنامه ساده تر می کند. بهتر از این، وقتی یک عکس را در Grid View فشار می دهید و نگه می دارید، برنامه اکنون یک پیش نمایش و یک منو با گزینه هایی برای دلخواه، حذف، اشتراک گذاری یا باز کردن عکس در یک ویرایشگر پشتیبانی شده نشان می دهد.

تغییر دیگر در رابط شامل ژست‌هایی است که حرکت در داخل برنامه را آسان‌تر می‌کند. برای مثال، وقتی یک عکس را به صورت تمام صفحه مشاهده می‌کنید، اکنون می‌توانید برای بازگشت به نمای شبکه‌ای، انگشت خود را به سمت بالا بکشید یا برای باز کردن دوربین، انگشت خود را به پایین بکشید.

بهبود “نجات تصویر”.

این به روز رسانی همچنین بهبودهایی را در Image Rescue به ارمغان می آورد. این عملکرد که در سال 2020 معرفی شد، یک نسخه پشتیبان از هر عکس گرفته شده با برنامه ایجاد می کند تا در صورت خرابی از دست رفتن فایل جلوگیری کند. توسعه دهندگان این برنامه گفتند که این ویژگی اکنون قابل اعتمادتر است. و آنها افزودند، می‌تواند با یک باگ iOS که گاهی اوقات مانع از ذخیره عکس‌ها در کتابخانه عکس کاربر توسط برنامه شده بود، مقابله کند.

همانطور که یادداشت های انتشار توضیح می دهند:

وقتی iOS از ذخیره عکس‌ها امتناع می‌کند، Halide یک کپی را در برنامه ذخیره می‌کند، بنابراین می‌توانید به عکس‌برداری ادامه دهید. البته ما یک اعلان به شما نشان می‌دهیم که مشکلی پیش آمده است، اما می‌توانید تا بعداً مشکل را نادیده بگیرید. هنگامی که برای گرفتن عکس های خود از Halide آماده شدید، فقط بازبینی کننده عکس ما را باز کنید. یک بنر بزرگ در بالا مشاهده خواهید کرد که توضیح می دهد ما عکس های شما را ذخیره کرده ایم. روی آن ضربه بزنید و عکس هایی را که ذخیره کرده ایم به شما نشان می دهیم. از آنجا، می‌توانید دوباره آنها را ذخیره کنید (زیرا گاهی اوقات این باگ iOS خود به خود برطرف می‌شود) یا می‌توانید روی دکمه عمل در بالا سمت راست ضربه بزنید تا آنها را به روش دیگری از تلفن خود به اشتراک بگذارید، مانند AirDropping آنها در Mac.

قیمت: امتحان رایگان؛ مجوز 2.99 دلار در ماه، 11.99 دلار در سال یا خرید یک بار مجوز مادام العمر 49.99 دلار است.

از کجا دانلود کنیم: اپ استورمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Ios 14.5 App Tracking Hero Transparency
اخبار اپل
تحقیقات اپل در مورد ردیابی داده‌های “مضر” ساخته شده در آیفون انجام شد

منبع: Christine Romero-Chan / iMore بنا بر گزارش ها، چهار قانونگذار دموکرات از FTC خواسته اند که اپل و گوگل را به دلیل ایجاد ردیابی تبلیغات و شناسه های مضر بر روی پلتفرم هایشان بررسی کند. WSJ گزارش می دهد: چهار قانونگذار دموکرات از کمیسیون تجارت فدرال خواستند تا درباره …

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …