برنامه یادآوری و تایمر Due اکنون از صفحه کلید Apple Watch Series 7 پشتیبانی می کند


دارندگان سخت افزار Apple Watch Series 7 اکنون می توانند برای اولین بار جزئیات را با استفاده از صفحه کلید روی صفحه خود وارد Due کنند.

این به‌روزرسانی که هم‌اکنون برای دانلود از اپ استور در دسترس است، با بهره‌گیری از صفحه‌کلید روی صفحه‌نمایش اپل واچ سری 7، بر روی ورودی داده‌های مبتنی بر صدا تأثیرگذار است. یادداشت‌های به‌روزرسانی می‌گویند که نسخه ۲۲.۳ نسخه ۲۲.۳ همچنین شامل پشتیبانی از ایجاد یادآوری از متن جستجو بدون تجزیه تاریخ است.

این یادداشت‌های به‌روزرسانی کامل شامل تعداد زیادی رفع اشکال است و بخوانید:

  • اکنون می توان از صفحه کلید برای ایجاد یادآوری در Apple Watch Series 7 استفاده کرد
  • اکنون می توان یادآوری ها را از متن جستجو بدون تجزیه تاریخ ایجاد کرد
  • اعلان اکنون جزئیات تکرار را در صورت بزرگ شدن نشان می دهد
  • رفع اشکال که در آن نمای تعویق اعلان ممکن است اندازه نادرست داشته باشد، یا با تغییر تاریخ سررسید، اندازه آن به طور غیرمنتظره ای تغییر کند.
  • رفع اشکالی که هنگام استفاده از طرح زمینه سیاه با ظاهر سیستم روشن، انتخابگر تقویم قابل مشاهده نیست (با تشکر از Ashok B.)
  • اشکال رفع شد که در آن مؤلفه سال یک تاریخ نوشته شده به زبان چینی می تواند به اشتباه به عنوان تعداد سال نسبت به اکنون تجزیه شود ((()
  • رفع اشکالی که در آن تاریخ‌های یادآوری در آینده می‌توانند کوتاه شوند (با تشکر Vladi، (()

کسانی که هنوز Due را نصب نکرده‌اند، واقعاً باید این مشکل را برطرف کنند – این یکی از بهترین برنامه‌های آیفون و اپل واچ است که تضمین می‌کند هرگز یادآوری یا هشدار مبتنی بر زمان را فراموش نخواهید کرد. این برنامه هم اکنون برای دانلود از اپ استور در دسترس است و قیمت آن 7.99 دلار است. همچنین یک برنامه مک نیز در دسترس است.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Ios 14.5 App Tracking Hero Transparency
اخبار اپل
تحقیقات اپل در مورد ردیابی داده‌های “مضر” ساخته شده در آیفون انجام شد

منبع: Christine Romero-Chan / iMore بنا بر گزارش ها، چهار قانونگذار دموکرات از FTC خواسته اند که اپل و گوگل را به دلیل ایجاد ردیابی تبلیغات و شناسه های مضر بر روی پلتفرم هایشان بررسی کند. WSJ گزارش می دهد: چهار قانونگذار دموکرات از کمیسیون تجارت فدرال خواستند تا درباره …

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …