بر روی مثبت بودن تمرکز کنید و با Happyfeed یک مجله قدردانی مبتنی بر عکس ایجاد کنید


گاهی اوقات همه ما به دلیلی برای احساس شادی بیشتر نیاز داریم و اینجاست که Happyfeed بسیار مفید است. همه چیز در مورد ذخیره تصاویر و نوشته هایی است که باعث می شود احساس شادی بیشتری داشته باشید، و در حین رفتن، یک دفتر خاطرات سپاسگزاری ایجاد کنید.

Happyfeed یک دانلود رایگان از اپ استور است و ایده آن ساده است. شما عکس می گیرید و آنها را به ژورنال خود اضافه می کنید. هرچه عکس های بیشتری بگیرید، ورودی های بیشتری ایجاد می کنید و احساس بهتری خواهید داشت.

هنگامی که برخی از ورودی ها را وارد کردید، Happyfeed دوباره شروع به نمایان شدن آنها می کند و روزهای خوب را به شما یادآوری می کند.

پس از یک هفته، می‌توانید به خاطرات مربوط به یک هفته قبل در دفترچه قدردانی خود بازگردید. این دوره به ماه ها و حتی سال ها افزایش می یابد. پس از دو هفته، می توانید لحظات تصادفی را با استفاده از کوزه شادی مشاهده کنید. پیگیری کنید که چگونه زندگی شما در طول سال ها تغییر می کند!

آیا می خواهید با دیگران یک مجله قدردانی ایجاد کنید؟ می‌توانید با دوستان، خانواده یا هر شخص دیگری یک Pod ایجاد کنید و همه با هم مشارکت خواهید کرد.

پادها گروه‌های خصوصی هستند که می‌توانید خاطرات را به اشتراک بگذارید و واکنش‌های ایموجی را ارسال کنید. این یک روش جدید برای ارسال عکس و به اشتراک گذاری شادی با دوستان، شریک زندگی، خانواده یا حتی همکارانتان است.

کسانی که نگران حریم خصوصی هستند از پشتیبانی Face ID و Touch ID لذت خواهند برد، در حالی که Happyfeed همچنین از مردم می خواهد تا خاطرات قبلی را بررسی کرده و خاطرات جدید را ضبط کنند.

Happyfeed با برخی از ویژگی‌هایی که نیاز به اشتراک Happyfeed Plus دارند – از طریق خرید درون‌برنامه در دسترس است، برای دانلود از اپ استور به صورت رایگان در دسترس است. همچنین می‌توانید درباره آنچه Happyfeed ارائه می‌دهد در وب‌سایت این برنامه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …

اخبار اپل
مجوز مادام العمر ویندوز 10 فقط 13 دلار، آفیس 28 دلار – تخفیف فوق العاده پایان ژوئن تا 91٪!

این پست در مورد نرم افزار تخفیف مایکروسافت توسط Keysbuff برای شما آورده شده است. ارائه‌دهنده کلیدهای فعال‌سازی نرم‌افزار Keysbuff.com به شما امکان می‌دهد تا پایان ماه ژوئن از تخفیف‌های عالی برای نرم‌افزار بهره‌مند شوید. فرقه مک خوانندگان می توانند تا 91 درصد از قیمت کامل ویندوز 10 صرفه جویی …