ثبت اختراع نشان دهنده علاقه اپل به کوچک کردن مک برای قرار گرفتن در صفحه کلید است

اخبار اپل


اپل در طول سال ها در چندین طرح محصول نوآورانه پیشگام بوده است. این شرکت اکنون حق اختراعی را برای “کامپیوتر در یک دستگاه ورودی” به ثبت رسانده است که در صورت تحقق می تواند نحوه درک ما از مک را کاملاً تغییر دهد.

پرونده در دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده، یک شاسی ضخیم صفحه کلید جادویی اپل را توصیف می کند که در آن تمام اجزای اصلی یک مک برای ایجاد یک رایانه کاملاً کاربردی فشرده شده است. ما نمی توانیم این را به Raspberry Pi 400 تشبیه نکنیم که عناصر ضروری یک کامپیوتر مانند CPU، RAM، حافظه، پورت های I/O و اتصال به اینترنت را در پوسته صفحه کلید ادغام می کند.

حق ثبت اختراع اپل نشان می دهد که کامپیوتر در یک صفحه کلید یک دستگاه قابل حمل است که می تواند به یک صفحه نمایش خارجی متصل شود. MacBook را بدون صفحه نمایش و کوچکتر فکر کنید. توضیحات مفهومی اپل نشان می‌دهد که این دستگاه می‌تواند از طریق یک پورت ورودی/خروجی، داده‌ها و انرژی را دریافت کند، در حالی که می‌توان از پد لمسی یا ماوس به‌صورت بی‌سیم با آن استفاده کرد.

بایگانی این شرکت همچنین یک مورد قوی برای قابل استفاده بودن چنین محصولی ایجاد می کند. توضیح می‌دهد که وقتی یک لپ‌تاپ یا تبلت در ایستگاه کاری متصل می‌شود، معمولاً به نمایشگرهای ثانویه متکی است. همچنین ممکن است دستگاه متصل به مجموعه دیگری از دستگاه‌های ورودی برای تکرار یک تجربه رایانشی رومیزی نیاز داشته باشد. بنابراین، برنامه اپل می‌گوید مفهوم کامپیوتر در صفحه‌کلید، تجربه‌ای از رایانه رومیزی را بدون سایر لوازم جانبی به جز نمایشگر خارجی ارائه می‌دهد. این امر باعث می‌شود که رایانه‌ها برای حمل فشرده‌تر و مقرون به صرفه‌تر شوند.

سازنده آیفون همچنین ادعا می‌کند که انواع دیگری از کامپیوتر در یک صفحه‌کلید، مانند مواردی که دارای ترک‌پد یکپارچه، صفحه‌نمایش لوازم جانبی، و پیاده‌سازی هستند که در آن صفحه‌کلید به‌طور مجازی از طریق یک پروژکتور در داخل محفظه نمایش داده می‌شود.

مانند بسیاری از پرونده های ثبت اختراع، برنامه هیچ تضمینی برای تولید چنین محصولی توسط اپل نیست. با این حال، دیدن پتانسیل منحصر به فرد طراحی های مک که اپل روی آن کار می کند جالب است. نظر شما در مورد داشتن کامپیوتری که در کیبورد تعبیه شده است چیست؟ آیا به جای مک بوک یا آی مک از آن استفاده می کنید؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

[Via Patently Apple]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …