خلاصه داستان نینتندو: Pokémon Presents تقریباً به پایان رسیده است و یک بازی کلاسیک Zelda به سوییچ آمد.

اخبار اپل


منبع: iMore

سلام، سلام و به یک خلاصه دیگر نینتندو خوش آمدید! این هفته گذشت، احتمالاً به این دلیل که اتفاقات زیادی در دنیای نینتندو و به طور کلی دنیای بازی های ویدیویی افتاده است. برای یک چیز، ما بالاخره The Legend of Zelda: Majora’s Mask را در نینتندو سوییچ دریافت کردیم. در اخبار دیگر، اطلاعات بیشتری در مورد بسته شدن فروشگاه های الکترونیکی 3DS و Wii U فاش شد که ما را نگران کرده است. به‌علاوه، روز یکشنبه یک بازی Pokémon Presents پخش می‌شود و ما نمی‌توانیم منتظر باشیم تا ببینیم چه چیزی فاش می‌شود. حتی موارد بیشتری برای بحث وجود دارد، پس بیایید وارد آن شویم.

پوکمون روز یکشنبه ارائه می شود

Pokemon Presents فوریه

منبع: شرکت پوکمون

شرکت پوکمون یک پخش 14 دقیقه ای را در روز یکشنبه، فوریه برگزار می کند. 28 در 6 صبح PT / 9 صبح ET / 11 شب JST. یکشنبه به نوعی روز عجیبی برای انتشار اخباری از این دست است. از لحاظ تاریخی، پوکمون‌های سالانه در روز یا حوالی روز پوکمون برگزار می‌شود، سالگردی که اولین بازی‌های پوکمون، قرمز و سبز، در سال 1996 در ژاپن عرضه شد. با این حال، پخش‌های گذشته در روزهای جمعه یا در طول هفته حتی زمانی که واقعی بوده است. روز پوکمون آخر هفته بود.

هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه این سریال در واقع چه چیزی را پوشش خواهد داد فاش نشده است. با این حال، چند پروژه قبلاً اعلام شده وجود دارد که شرکت پوکمون مدتی است که ما را در مورد آنها به روز نکرده است، مانند Pokémon Sleep و دنباله بازی ویدیویی Detective Pikachu پس از اولین بازی موفق در 3DS و فیلمی با بازی رایان رینولدز. شاید بالاخره در مورد آنها چیزی یاد بگیریم.

البته، Game Freak بدون شک در حال کار بر روی یکی دیگر از Pokémon RPG است، اما اینکه آیا واقعاً چیزی برای Gen 9 در طول پخش خواهیم دید یا خیر، قابل بحث است. پایین نگه داشتن انتظارات همیشه خوب است، اما اولین پوکمون ارائه های سال اغلب عناوین کاملاً جدیدی را اعلام می کند و طرفداران را برای آنچه که در ادامه سال در راه است آماده می کند، بنابراین هر چیزی ممکن است. به عنوان مثال، Pokémon Presents فوریه سال گذشته، بازسازی‌های Brilliant Diamond و Shining Pearl را همراه با نام تجاری جدید Legends: Arceus اعلام کرد. بنابراین برای هر چیزی آماده باشید و من هر آنچه اعلام شود پوشش خواهم داد.

خاموش شدن کامل سرور Wii U و 3DS eShops از بارگیری مجدد جلوگیری می کند

بازی Wii U روی ماریو در پس زمینه آبی

منبع: iMore

هفته گذشته، مطلع شدیم که فروشگاه‌های الکترونیکی 3DS و Wii U در سال 2023 بسته می‌شوند. با قابلیت افزودن وجوه به حساب‌های شما، تنها در چند ماه آینده قطع می‌شود. به گفته یکی از کارمندان نینتندو آمریکا، مشخص شد که نینتندو از سال 2014 منتظر تعطیلی فروشگاه الکترونیکی Wii U بوده است.

همانطور که توسط NintendoLife گزارش شده است، “نینتندو به 2 سال اول به عنوان نشانگر زمان شروع بسته بندی آن با یک کنسول نگاه می کند” و با توجه به فروش ضعیف Wii U، نینتندو مشتاق بسته شدن خدمات خود بوده است اما از این کار خودداری کرده است. تا به حال این کار را انجام داده است تا از یک دعوای دسته جمعی جلوگیری شود. «به گفته کارمند، نینتندو می داند که باید حداقل 10 سال از یک محصول پشتیبانی کند، در غیر این صورت ممکن است با مشکل قانونی مواجه شود.

معلوم شد که به عنوان بخشی از این، نینتندو می‌تواند سرورهای Wii U را در اوایل سال 2023 خاموش کند. این بدان معناست که حتی اگر تمام بازی‌هایی را که خریداری کرده‌اید قبل از بسته شدن فروشگاه الکترونیکی Wii U دانلود کنید، اگر اتفاقی بیفتد کنسول خود را پس از خراب شدن سرورها، نمی‌توانید بازی‌های خریداری‌شده یا به‌روزرسانی‌های آن‌ها را دوباره دانلود کنید. در این صورت، هر بازی در حال حاضر فقط در Wii U موجود است، در نهایت هر Wii U را با ارزش می کند.

تاریخ انتشار Min Min amiibo اعلام شد و Minecraft amiibo به تعویق افتاد

استیو الکس مین مین آمیبو بنفش

منبع: iMore

ما هنوز منتظر تعداد انگشت شماری از Super Smash Bros هستیم. نسخه نهایی amiibo اکنون که تمام جنگنده‌های DLC فاش شده‌اند منتشر می‌شود و با انفجار Sora از Kingdom Hearts به پایان می‌رسد. اما این هفته، نینتندو سرانجام فاش کرد که Min Min amiibo قرار است در 29 آوریل منتشر شود. متأسفانه، ما همچنین متوجه شدیم که Steve و Alex amiibo که قبلا برای بهار 2022 معرفی شده بودند، به مدتی بعد از سال جاری به تعویق افتادند. به “تاخیر لجستیک و تولید.”

در حالی که اکنون باید مدتی دیگر منتظر بمانیم، خوب است که در نهایت جدول زمانی بهتری برای نسخه های آینده داشته باشیم. چهار amiibo اضافی در نهایت پس از استیو و الکس amiibo منتشر خواهند شد: یک amiibo برای Sephiroth از Final Fantasy، Pyra / Mythra از Xenoblade Chronicles 2، Kazuya از Tekken و Sora از Kingdom Hearts. پس از آن، خط Smash به پایان می رسد. با این حال، با توجه به کندی تاریخ انتشار و تولید، احتمالاً همه آنها تا یکی دو سال دیگر عرضه نخواهند شد.

مجموعه Wonder Boy برای سوییچ معرفی شد

هفته گذشته به چیزی به نام Wonder Boy Collection امتیاز ESRB برای نینتندو سوییچ و PS4 داده شد. خب این هفته مجموعه رسما معرفی شد!

این شامل چهار بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل است: Wonder Boy (بازی)، Wonder Boy in Monster Land (Arcade)، Wonder in Monster World (Sega Genesis) و Monster World IV (Sega Genesis). بنابراین اگر این آهنگ‌ها را بازی نکرده‌اید یا مدت‌هاست آن‌ها را بازی نکرده‌اید، می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید. تاریخ رسمی مشخص نشده است، اما صفحه آمازون انگلستان می گوید که در 3 ژوئن منتشر می شود.

با توجه به صفحه Wonder Boy Collection در آمازون، این بازی‌ها دارای «ویژگی‌های مدرنی مانند توانایی به عقب بردن بازی در هر زمان» خواهند بود، که انجام برخی از آن مانورهای پیچیده پلتفرمینگ را آسان‌تر می‌کند. اخیراً چند بازی Wonder Boy برای کنسول‌های نسل فعلی بازسازی شده‌اند، از جمله دو بازی مورد علاقه من: Monster Boy and the Cursed Kingdom و Wonder Boy: The Dragon’s Trap. اگر هنوز اینها را بازی نکرده اید، به شدت توصیه می کنم آنها را نیز بررسی کنید.

Majora’s Mask به سوییچ آمد

ماسک اصلی نینتندو سوییچ

منبع: Rebecca Spear / iMore

The Legend of Zelda: Majora’s Mask جدیدترین بازی N64 است که روی Nintendo Switch Online + Expansion Pack قرار گرفته است. Majora’s Mask دنباله مستقیم بازی بسیار محبوب Ocarina of Time بود، اما به اندازه بازی اول فروش نداشت. با این حال، در میان طرفداران نینتندو به یک کلاسیک کالت تبدیل شده است.

این ماجراجویی، لینک جوان را با دنیای بسیار تاریک ترمینا آشنا می کند، که با حضور روزافزون ماه در حال سقوط محکوم به فنا است. هدف نهایی این است که ماژورا ماسک را از ایجاد شرارت و تخریب جلوگیری کند. در طول داستان، لینک یاد می‌گیرد که با استفاده از ماسک‌ها به یک درختچه دکو، زورا و گورون تبدیل شود، که به او قدرت‌های خاصی مانند توانایی شناور کردن، شنای سریع و غلتیدن سریع می‌دهد.

دلیل متمایز شدن Majora’s Mask از دیگر بازی‌های N64 این است که مکانیک‌های پیچیده سفر در زمان را ارائه می‌کند که بسیار قبل از زمان خود بودند. NPCها در طول دوره سه روزه بازی در زمان‌های خاصی به مکان‌های خاصی می‌روند، بنابراین برای تکمیل برخی از مراحل جانبی باید در لحظات مناسب با NPC پیگیری کنید. آهنگ های ویژه ای که در Ocarina پخش می شود به شما امکان می دهد جریان زمان را تحت تأثیر قرار دهید. وقتی جلوه های دومینو را به حرکت در می آورید، چیزهای زیادی برای کشف و کاوش وجود دارد. اگر قبلاً این کار را انجام نداده اید یا اگر مدت زیادی از آن گذشته است، به شدت توصیه می کنم آن را بازی کنید.

توسعه دهنده Luigi’s Mansion که روی Mario Strikers: Battle League کار می کند

شخصیت های لیگ نبرد Mario Strikers

منبع: نینتندو

با جدیدترین نسخه نینتندو دایرکت، متوجه شدیم که Mario Strikers: Battle League در تاریخ 10 ژوئن به نینتندو سوییچ می‌آید. این بازی فوق‌العاده فوتبالی سومین ورودی از این سری خواهد بود. این هفته تأیید کردیم که Next Level Games، توسعه‌دهندگانی که روی دو بازی اول و سری Luigi’s Mansion کار کرده‌اند، بار دیگر پشت سر ساخت آن هستند. به این ترتیب، احتمالاً می‌توانیم انتظار چیزهای بزرگی از Battle League داشته باشیم.

آخر هفته ی خیلی خوبی داشته باشید!

به قول خوک محترم، فعلاً “همه مردم همین هستند”. ما در حال نزدیک‌تر شدن به راه‌اندازی استراتژی مثلث موردانتظار و همچنین Kirby and the Forgotten Land که هر دو در ماه مارس منتشر می‌شوند، نزدیک‌تر می‌شویم. بنابراین من مطمئن هستم که آن بازی ها را هنگام انتشار پوشش خواهم داد.

اما قبل از آن، امیدوارم آخر هفته ای آرام و پر از بازی های ویدیویی سرگرم کننده داشته باشید.

تا دفعه بعد.

- ربکا اسپیرمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …