داده‌های iCloud شما برای سازمان‌های مجری قانون «فوق‌العاده» است

اخبار اپل


یک ضبط محرمانه از ارائه ارائه شده توسط یک شرکت نظارتی نشان می‌دهد که چگونه اپل با ارائه داده‌های iCloud به سازمان‌های مجری قانون و برنامه‌های نظارتی تحت حمایت دولت کمک می‌کند. این ارائه همچنین نشان داد که با داده‌های دریافتی مانند فیس‌بوک و گوگل، می‌توان اهداف نامعلومی را در شعاع سه فوتی ردیابی کرد.

ارائه افشاگرانه مورد بحث توسط اسکات توما از PenLink در کنفرانس زمستانی انجمن ملی کلانتر ارائه شد و توسط بنیانگذار Tech Inquiry جک پولسون ضبط شد. سازمان هایی مانند PenLink ارائه دهندگان خدمات غیر توصیفی هستند که در پشت صحنه برای کمک به دولت ایالات متحده برای ردیابی مجرمان کار می کنند. PenLink در نبراسکا مستقر است و هر سال 20 میلیون دلار برای خدماتی که ارائه می دهد درآمد کسب می کند. در دهه 2000 زمانی که خدماتش به محکومیت اسکات پترسون به دلیل قتل های وحشتناک کمک کرد، به عنوان یک شنود صدا به شهرت رسید. این به مقامات فدرال مانند FBI، DEA، اداره گمرکات مهاجرت (ICE) و پلیس محلی و ایالتی پاسخ می دهد.

فوربس گزارش می دهد که Tuma کمک اپل (در صورت نیاز به احضاریه / حکم) را از طریق پشتیبان گیری و داده های iCloud “فوق العاده” خوانده است. او گفت: «اگر کار بدی انجام دادید، شرط می‌بندم که می‌توانم آن را در آن نسخه پشتیبان پیدا کنم. در همین حال، سازنده آیفون ادعا می کند که به کاربران اجازه می دهد نسخه های پشتیبان خود را رمزگذاری کنند. همچنین می گوید که مستقیماً در صورت درخواست و نه از طریق شرکت های خصوصی مانند PenLink به سازمان های مجری قانون پاسخ می دهد. این شرکت همچنین در گذشته برای حفظ حریم خصوصی و ایمنی کاربران، از بازگشایی قفل آیفون‌ها خودداری کرده است.

دیگر افشاگری‌های حیرت‌انگیز در ارائه Tuma نشان می‌دهد که PenLink می‌تواند تقریباً در هر پلتفرم رسانه‌های اجتماعی، از جمله آنهایی که رمزگذاری سرتاسر بی‌گمان را تبلیغ می‌کنند، از فعالیت استفاده کند. فیسبوک، اینستاگرام، لینکدین، اسنپ چت و گوگل.

«(Google) می‌تواند من را در فاصله سه فوتی از یک مکان دقیق به دست آورد. من نمی توانم به شما بگویم که در چند مورد سرماخوردگی در مواردی که پنج، شش، هفت سال سن دارند و مردم باید (مظنونان) را در معرض حمله قرار دهند، یا اینکه تجاوز جنسی بوده است کار کرده ام. مکان.»

طبق گزارش‌ها، فیس‌بوک داده‌های موقعیت مکانی را به سازمان‌های اجرایی می‌دهد که تا عمق 60 یا 90 فوتی دقیق هستند. داده های اسنپ چت تا 15 فوت دقیق است، اما تنها چهار بار در روز اطلاعات را در اختیار سازمان های اجرایی قرار می دهد. فیس بوک نیز این روند را دشوار می کند. اگر سازمان‌های مجری هر ساعت به پورتالی که پلتفرم داده‌های هدف را برای دانلود ارائه می‌کند وارد نشوند، قفل می‌شوند. فیس بوک داده های زیادی دارد و در یک مورد، 27000 صفحه از آن را تنها از یک حساب به دست آورده است.

از یک طرف، شرکت های رسانه های اجتماعی دسترسی به اطلاعات محرمانه کاربران را برای آژانس های شنود سخت تر می کنند، حتی در صورت الزام قانون. به عنوان مثال، PenLink گفت که پیام‌های واتس‌اپ از طریق پشتیبان‌گیری ابری قابل دسترسی هستند، اما رهگیری مکالمات رمزگذاری‌شده سرتاسر در زمان واقعی، تنها اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده از حساب واتس‌اپ و شماره تلفن‌هایی که در چه زمانی با یکدیگر تماس گرفته‌اند به دست می‌دهد.

از سوی دیگر، کاربران رسانه های اجتماعی نگرانی آشکاری در مورد حفظ حریم خصوصی دارند. جنیفر گرانیک، مشاور اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا گفت فوربس که نهادهای مجری موظفند استفاده از اطلاعات شنود شده را به حداقل برسانند و همچنین باید «اطلاع دهند و ضرورت نشان دهند».

تصور اینکه شنود 50 حساب رسانه‌های اجتماعی به طور مرتب ضروری است سخت است، و من می‌پرسم که آیا پلیس به همه افرادی که در پست‌های فیس‌بوک نظر می‌دهند یا اعضای گروه‌هایی هستند بازمی‌گردد تا به آنها بگوید که شنود شده‌اند. ”

نظر شما در مورد نظارت مخفیانه از طریق رسانه های اجتماعی چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

[Via Forbes]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …