در بازی جدید Sunrise Village در iOS، دوستان را به یک ماجراجویی کشاورزی ببرید

اخبار اپل


Sunrise Village در iOS و Android هم یک شبیه ساز مزرعه و هم یک بازی ماجراجویی است.
عکس: InnoGames

درست به وقت آخر هفته، می توانید یک بازی جدید شبیه ساز کشاورزی و ماجراجویی به نام دانلود و بازی کنید روستای طلوع آفتاب. توسعه دهنده مستقل InnoGames آن را جمعه برای دستگاه های iOS و Android منتشر کرد.

روستای طلوع آفتاب: شبیه ساز مزرعه و ماجراجویی در iOS

روستای طلوع آفتاب گیم پلی بازی با شما شروع می شود، بازیکنی که به شهر همنام سفر می کنید تا به دستور پدربزرگش برای بررسی برخی اتفاقات عجیب و غریب، برخی اتفاقات عجیب و غریب را بررسی کنید. همانطور که بیشتر بررسی می کنید، ماجراجویی شما را با داستانی از هنرمندان افسانه ای آشنا می کند که شش کریستال جادویی ایجاد می کنند تا انرژی عنصری را در سراسر شهر پخش کنند.

البته بخشی از ماجرا، یافتن آن کریستال ها در داخل و اطراف دهکده است. با رفتن، قفل مناطق جدیدی را برای کاوش باز می کنید. و همچنین با روستاییان جدیدی آشنا می شوید که برای کار در املاک خود به کمک نیاز دارند. کمک به آنها پاداش هایی در قالب مواد تخصصی به دست می آورد که مزرعه شما را توسعه می دهد.

در همین حال، بازی شامل یک بخش ماجراجویی است که در آن شما به پدربزرگ خود در مزرعه خود کمک می کنید، در حال رشد یا ساخت آیتم هایی است که ممکن است در بازگشت به ماجراها به شما کمک کند.

عنصر چند نفره

یکی دیگر از جنبه های مهم بازی عنصر چند نفره آن است. این به شما امکان می دهد تیم هایی ایجاد کنید و به آنها بپیوندید تا کارهای مختلف را انجام دهید. با گروه – اگر انتخاب کردید به یکی بپیوندید – می توانید با هم تلاش کنید تا کاوش های تیمی هفتگی را کامل کنید. آنها به شما کمک می کنند سرزمین های جدید و انواع مختلف جوایز را کشف کنید.

قیمت: رایگان

از کجا دانلود کنیم: اپ استور یا گوگل پلیمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …