در دستگاه های اپل با تخفیف عضویت Sam’s Club صرفه جویی کنید

اخبار اپل


با این عضویت با قیمت فروش Sam’s Club، می‌توانید یک جوجه و کیک‌های کوچک جوجه‌گردان رایگان، به‌علاوه یک کارت هدیه الکترونیکی 10 دلاری دریافت کنید.
عکس: Cult of Mac Deals

به یک سام کلاب بروید، و تنها چیزی که به یاد ماندنی‌تر از معاملات دستگاه‌های اپل است، بوی خوش خوراکی‌ها و خوراکی‌های نانوایی است که هنگام قدم زدن در در شما را وسوسه می‌کند.

اکنون می توانید با عضویت Sam’s Club تنها با 19.99 دلار به رویای خود جامه عمل بپوشانید، همراه با یک جوجه جوجه گردان رایگان، کیک کوچک و یک کارت هدیه الکترونیکی 10 دلاری Sam’s Club.

با کمترین هزینه به سام کلاب بپیوندید

عضویت یک ساله Sam’s Club به شما امکان می دهد به 365 روز معاملات عالی در زمینه الکترونیک، خواربار، لوازم منزل و مبلمان دسترسی داشته باشید. شما حتی می توانید از غذای حیوانات خانگی و لوازم مدرسه با قیمت بسیار مناسب استفاده کنید.

Sam’s Club محیط سنتی خرده فروشی را با تجربه انبار ترکیب می کند تا خرید عمده را مقرون به صرفه و آسان کند. خانه ها و باغ های بهتر دریافتند که عضویت Sam’s Club می تواند بین 20 تا 40 درصد از خرید خرده فروشی شما صرفه جویی کند. در طول یک سال کامل، این پولی است که می‌توانید پس‌انداز کنید یا از آن برای یک چیز سرگرم‌کننده استفاده کنید، بدون اینکه از خرید سالم و باکیفیت چشم پوشی کنید.

با این معامله، یک مرغ جوجه و کاپ کیک سام کلاب را که برای اولین خرید خود پرداخت می کنید، دریافت می کنید. دستمال توالت شش ماهه و یک کمد پیراهن بردارید، و در راه بیرون رفتن، می توانید شام و دسر را به صورت رایگان تهیه کنید.

جوجه های جوجه گردان سام کلاب در محل تهیه می شوند و به همان اندازه که به نظر می رسند بوی خوشی دارند. به علاوه، Sam’s Club کیک های زیبای خود را می پزد، و این معامله به شما امکان می دهد یک بسته هشت تایی را با خود به خانه ببرید.

در عضویت Sam’s Club صرفه جویی کنید

از 28 فوریه، می توانید یک کارت هدیه 10 دلاری خرید الکترونیکی را به این معامله باورنکردنی اضافه کنید. اگر از سام کلاب آنلاین خرید کنید، حدود 5 پوند گوشت خوک بدون استخوان برای شما می‌خرد.

هرچند این معامله زیاد دوام نخواهد آورد. بنابراین، فقط با 19.99 دلار، با یک مرغ جوجه گردان و کیک کوچک، به اضافه یک کارت هدیه الکترونیکی 10 دلاری Sam’s Club، یک عضویت در باشگاه سام دریافت کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …