شکایت FlickType علیه اپل و اپ استور آن همچنان ادامه دارد


پرونده FlickType علیه اپل ادامه دارد.

بر اساس گزارش TechCrunch، Costa Eleftheriou، توسعه دهنده FlickType، پس از اینکه اپل در ابتدا تلاش کرد آن را تعطیل کند، شکایت خود را پیش می برد. پیتر اچ. کیروان، قاضی دیوان عالی، علیرغم اعتراض اپل، اجازه داد نیمی از تجدیدنظرها با گزینه اصلاح نیمی دیگر پیش بروند.

الفتریو ادعا می‌کند که پس از تلاش برای تایید برنامه‌اش در اپ استور، اپل به تعدادی از برنامه‌های کپی اجازه داد تا سال‌ها از اپلیکیشن FlickType درآمد کسب کنند.

الفتریو گفت، زمانی که اپل تصمیم گرفت FlickType را در ژانویه 2020 تأیید کند، برنامه صفحه کلید به فهرست 10 برنامه برتر پولی در اپ استور رسید و در ماه اول 130000 دلار درآمد داشت. او گفت، اما این به زودی او را به هدف کلاهبردارانی تبدیل کرد که رقبای قابل استفاده را منتشر کردند که توسط رتبه‌بندی‌ها و بررسی‌های نادرست تقویت می‌شد. در نتیجه، او می گوید که درآمد FlickType به تنها 20000 دلار در ماه کاهش یافته است زیرا کلاهبرداران درآمد بالقوه ناشی از جستجوی یک برنامه صفحه کلید را کاهش داده اند.

FlickType در نهایت برنامه Apple Watch خود را در آگوست 2021 تعطیل کرد و ادعا کرد که اپل از نظر ارسال در اپ استور غیر فعال شده است. از قضا، اپل یک صفحه کلید با اندازه کامل شبیه به FlickType اپل در سطح سیستم در اواخر پاییز با اپل واچ سری 7 منتشر کرد.

اپل ادعا می کند که کنترل کامل اپ استور از توسعه دهندگان و کاربران محافظت می کند، اما FlickType تنها یکی از داستان هایی است که در آن وعده های اپل شکست خورده است. Wordle که در اینترنت به یک محبوبیت تبدیل شده است، می گوید که هزاران نسخه کپی بلافاصله در اپ استور ظاهر می شود، اگرچه حتی برنامه کاربردی خود را ندارد.

الفتریو گفت که او “متقاعد شده است که دادگاه اقدامات اپل را همانطور که هست ببیند”.

اپل با محدود کردن توانایی توسعه دهندگان برای انجام تجارت آزادانه به طور مستقیم با کاربران خود، سود زیادی از انحصار خود در اپ استور به دست می آورد. اقدامات ضدرقابتی آنها برای بیش از یک دهه آزمایش نشده باقی مانده است و آنها به طور فزاینده ای گستاخانه می شوند. من اکنون مشتاقانه منتظر ارائه پرونده خود هستم و مطمئن هستم که دادگاه رویه های اپل را همانطور که هست خواهد دید.”

TechCrunch از اپل نظر خواست، اما پاسخی دریافت نکرد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …