فیلم هیجان انگیز Severance در محل کار، مخاطبان زیادی را برای Apple TV + جذب می کند

تریلر عجیب و غریب «Severance» ذهن شما را متحیر خواهد کرد
اخبار اپل


جدایی کریستوفر واکن نیز در آن نقش آفرینی می‌کند، بنابراین می‌دانید که بسیار ترسناک است.
عکس: Apple TV +

Apple TV + هیجان انگیز / کمدی جدایی قوی شروع کرد این در لیست Reelgood از 10 نمایش برتر هفته است که بیشترین پخش را دارد.

این مجموعه در 18 فوریه در سرویس استریم ویدئو اپل با بازخوردهای بسیار مثبت منتقدان و مخاطبان عرضه شد.

سوار شدن را در نظر بگیرید جدایی

موتور جستجوی فیلم و تلویزیون Reelgood قرار داده است جدایی در رتبه 10 در لیست محبوب ترین عناوین خود در هر سرویس استریم در هفته 17 فوریه تا 23 فوریه قرار دارد.

پرمخاطب ترین عنوان این هفته بود رضایت از HBOMax و به دنبال آن اختراع آنا در نتفلیکس، مرد پادشاه در Hulu / HBOMax و ریچر در Amazon Prime Video.

رتبه‌بندی ۱۰ برتر Reelgood بر اساس جریان‌ها و تعامل روی پلت‌فرم در میان میلیون‌ها کاربر در ایالات متحده در همه سرویس‌های SVOD و AVOD است.

این درام علمی-تخیلی در محل کار را که به طور جدی سرگردان است را ببینید

که در جداییمارک اسکات (آدام اسکات) تیمی از کارمندان را رهبری می‌کند که تحت یک عمل جدایی قرار گرفته‌اند که از طریق جراحی خاطرات آنها را بین کار و زندگی شخصی آنها تقسیم می‌کند. این آزمایش جسورانه در “تعادل کار و زندگی” زیر سوال می رود زیرا Scout خود را در مرکز یک راز آشکار می یابد که او را مجبور می کند با ماهیت واقعی کارش و خودش روبرو شود.

بن استیلر هم به عنوان تهیه کننده اجرایی و هم کارگردان سریال Apple TV + فعالیت می کند. خالق و نویسنده جدایی دن اریکسون است.

علاوه بر اسکات، از دیگر ستاره های این سریال می توان به پاتریشیا آرکت و برنده اسکار کریستوفر واکن اشاره کرد.

این سریال در سایت بررسی-تجمع امتیاز تایید 97 درصدی دارد گوجه فرنگی پوسیده. میانگین امتیاز مخاطب 95 درصد است. در فرقه مک بررسی می‌گوید که این نمایش “تصاویر طنز آمیزی در فرهنگ مدرن محل کار می‌گیرد، اما در نهایت نگاه عمیق‌تری به معنای زندگی ارائه می‌دهد.”

سه قسمت اول سریال Severance اکنون از Apple TV + قابل تماشا هستند. این سرویس با اشتراک ماهانه 4.99 دلار ارائه می‌شود که دسترسی به مجموعه‌ای از سریال‌ها و فیلم‌های دیگر از جمله هیجان‌انگیز، کمدی، علمی تخیلی، مستند و غیره را نیز به ارمغان می‌آورد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …