مایکل داگلاس نقش بنجامین فرانکلین سکسی را برای Apple TV + به تصویر خواهد کشید

اخبار اپل


بن فرانکلین قرار است در یک درام + اپل تی‌وی جدید بسیار خوب به نظر برسد.
عکس: جوزف-سیفرد دوپلسیس / موسسه فرهنگی گوگل / اپل

یک فیلم زندگی‌نامه‌ای بنجامین فرانکلین برای Apple TV + ساخته می‌شود و بازیگر افسانه‌ای مایکل داگلاس نقش اصلی را بر عهده می‌گیرد.

به همان اندازه مهم، این سریال محدود توسط کرک الیس نوشته می شود. او همچنین HBO را نوشت جان آدامزکه مملو از جوایز بود.

مایکل داگلاس یک بنجامین فرانکلین داغ را خواهد ساخت

درام Apple TV + سفر دیپلماتیک فرانکلین به فرانسه در میانه جنگ استقلال آمریکا را پوشش خواهد داد. او 70 ساله بود و هیچ گونه آموزش دیپلماتیکی نداشت، اما با این وجود فرانسه را متقاعد کرد – یک سلطنت مطلقه – تا بیشتر هزینه آزمایش آمریکا در دموکراسی را بر عهده بگیرد. در طول راه، فرانکلین بر جاسوسان بریتانیایی، خبرچینان فرانسوی و همکاران متخاصم مانور داد تا اتحاد فرانسه و آمریکا در سال 1778 را ایجاد کند.

مایکل داگلاس نقش یکی از بنیانگذاران آمریکا را بر عهده خواهد گرفت. داگلاس بیش از 50 سال تجربه بازیگری دارد. از جمله افتخارات او می توان به دو جایزه اسکار و پنج جایزه گلدن گلوب اشاره کرد.

مجموعه Apple TV + بر اساس این کتاب ساخته خواهد شد یک بداهه بزرگ: فرانکلین، فرانسه و تولد آمریکا توسط استیسی شیف برنده جایزه پولیتزر. همانطور که اشاره شد، این اقتباس توسط کرک الیس نوشته خواهد شد. این فیلم توسط تیم ون پتن کارگردانی خواهد شد.

در اوایل این فرآیند، هنوز مشخص نیست که سرویس استریم اپل چه زمانی فیلم زندگی نامه بنجامین فرانکلین خود را منتشر خواهد کرد.

Apple TV + تاریخ است

اپل تعداد زیادی سریال و فیلم در حال توسعه دارد. هر کسی که به درام آینده بر اساس زندگی بنجامین فرانکلین علاقه دارد باید از شنیدن اینکه ریدلی اسکات طبق گزارشات حماسی را با بازی خواکین فینیکس در نقش امپراتور فرانسه ناپلئون بناپارت برای Apple TV + کارگردانی خواهد کرد خوشحال باشد.

به علاوه، سرویس استریم اخیراً این مستند را برای اولین بار به نمایش گذاشته است معضل لینکلن. و یک سریال جنایی واقعی در جستجوی قاتل جان ویلکس بوث در حال ساخت است. یا فیلم جنگ جهانی دوم تام هنکس وجود دارد تازی از 2020. و استادان هوا، دنباله ای بر موفقیت بزرگ HBO گروه برادران، در راه است.

دسترسی به همه اینها با اشتراک ماهانه 4.99 دلار در Apple TV + همراه است.

منبع: اپلمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …