متا رسانه های دولتی روسیه را از اجرای تبلیغات در پلتفرم های خود منع می کند


متا در واکنش به حمله این کشور به اوکراین، اقدام خود را علیه روسیه انجام می دهد.

به گزارش رویترز، این شرکت رسانه های دولتی روسیه را از پخش تبلیغات یا کسب درآمد از هر طریق در پلتفرم های خود مانند فیس بوک، اینستاگرام و واتساپ منع کرده است. این ممنوعیت در سراسر جهان اعمال خواهد شد و اساسا ارتباط رسانه دولتی روسیه را با غول رسانه ای قطع می کند.

ناتانیل گلیچر، رئیس سیاست امنیتی متا، گفت که آنها “همچنین به برچسب زدن به رسانه های دولتی روسیه دیگر” در آخر هفته ادامه خواهند داد.

ما همچنین به استفاده از برچسب‌ها برای رسانه‌های دولتی روسیه ادامه می‌دهیم. این تغییرات از قبل شروع شده و تا آخر هفته ادامه خواهد داشت.»

وی افزود: “ما اکنون رسانه های دولتی روسیه را از پخش تبلیغات یا کسب درآمد بر روی پلت فرم خود در هر نقطه از جهان منع می کنیم.”

دیروز، روسیه از متا خواست که پست‌های راستی‌آزمایی را از رسانه‌های دولتی روسیه در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی این شرکت متوقف کند، چیزی که این شرکت رد کرد. نیک کلگ، معاون امور جهانی متا، گفت که روسیه اکنون استفاده از خدمات این شرکت را برای شهروندانش محدود کرده است.

دیروز، مقامات روسی به ما دستور دادند که حقیقت‌سنجی مستقل و برچسب‌گذاری محتوای منتشر شده در فیس بوک توسط چهار سازمان رسانه‌ای دولتی روسیه را متوقف کنیم. ما نپذیرفتیم. در نتیجه، آنها اعلام کرده اند که استفاده از خدمات ما را محدود خواهند کرد.

روسیه در 24 فوریه تهاجم تمام عیار به اوکراین را آغاز کرد. تا زمان نگارش این مقاله، نیروهای اوکراینی همچنان به مهار حمله روسیه به شهر کیف پایتخت آن کشور ادامه می دهند. بسیاری از کشورها تحریم‌های بیشتری را علیه روسیه اعلام کرده‌اند و وعده کمک‌های بیشتر به اوکراین را داده‌اند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …