مجوز مادام العمر ویندوز 10 پرو 15 دلار، تخفیف فوق العاده تا 91٪

اخبار اپل


این پست کلیدهای فعال سازی نرم افزار تخفیف توسط CDKeylord.com برای شما آورده شده است.

امید برای فعال‌سازی نرم‌افزار ارزان‌قیمت ابدی است، اینطور نیست؟ CDKeylord.com، فروشنده نرم افزار، در فروش بزرگ بهاری خود، معاملات بی نظیر بیشتری را در مورد نرم افزار اصلی مایکروسافت ارائه می دهد. فرقه مک خوانندگان می توانند 30 درصد تخفیف از قیمت معمولی کلید ویندوز 10 پرو دریافت کنند. و هنگامی که یک کلید ویندوز 10 خریداری می کنید، می توانید یک ارتقاء رایگان به ویندوز 11 دریافت کنید! فقط کد تخفیف ویژه را وارد کنید CULT وقتی برای گرفتن پس انداز استثنایی چک می کنید.

تخفیف های موجود در عناوین مختلف نرم افزار مایکروسافت را در لیست زیر مشاهده کنید.

فروش بزرگ بهار: کلیدهای OEM ویندوز 10 پرو و ​​موارد دیگر

در طول فروش بزرگ بهار CDKeylord، می‌توانید معاملات دلپذیری را روی نرم‌افزارهای دلخواه داشته باشید. قیمت‌ها برای شروع عالی هستند، اما می‌توانید 30 درصد تخفیف اضافی بگیرید. فقط از کد تخفیف فوق العاده استفاده کنید CULT در CDKeylord.com هنگام خرید کلیدهای Microsoft Windows و Office.

این معاملات را بررسی کنید! شرم آور است که آنها را از دست بدهیم.

در فروش بزرگ بهار CDKeylord، می توانید 30٪ تخفیف با کد کوپن CULT دریافت کنید.
عکس: CDKeylord.com

چرا باید نرم افزار مایکروسافت خود را به روز کنید؟

اپل مرتباً به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری رایگان (مانندی که اخیراً برای مک، آیفون و آی‌پد انجام داد) را برای افزودن ویژگی‌ها و باگ‌های اسکواش عرضه می‌کند. از سوی دیگر، مایکروسافت معمولاً برای نسخه‌های جدید سیستم عامل ویندوز و نرم‌افزار بهره‌وری حرفه‌ای خود هزینه‌ای را دریافت می‌کند. و به‌روزرسانی‌ها معمولاً ارزان نیستند.

با این حال، تاخیر در به‌روزرسانی نرم‌افزار مایکروسافت فایده‌ای ندارد. به روز نگه داشتن همه چیز تضمین می کند که هیجان انگیزترین ویژگی های جدید را دریافت می کنید. و قیمت‌های پایین CDKeylord ارتقای منظم را جذاب‌تر می‌کند.

هنگامی که از آخرین نسخه‌های سیستم‌عامل مایکروسافت و/یا نرم‌افزار بهره‌وری استفاده می‌کنید، می‌توانید از ویژگی‌های جدیدی استفاده کنید که کارهای روزمره را ساده می‌کند. این به نوبه خود باعث افزایش بهره وری می شود. ارتقاء به آخرین نسخه ها نیز مشکلات سازگاری را کاهش می دهد.

در صفحه محصول، به سادگی کلیک کنید
در صفحه محصول، برای خرید به سادگی روی «اکنون خرید کنید» کلیک کنید.
عکس: CDKeylord.com

برای امنیت قوی تر نرم افزار را به روز کنید

به روز رسانی نرم افزار مایکروسافت نیز به معنای امنیت بیشتر است. و این شاید حتی مهمتر از استفاده از آخرین ویژگی های اضافه شده نرم افزار باشد. نسخه‌های جدیدتر نرم‌افزار، از جمله مایکروسافت، تقریباً همیشه امن‌تر از نسخه‌های قدیمی‌تر هستند. تقریباً هر نرم افزار جدید منتشر شده شامل وصله ها و ارتقاهایی است که مشکلات امنیتی موجود در نسخه های قبلی را برطرف می کند.

همچنین، اگر به‌روزرسانی نرم‌افزار خود را به تعویق بیندازید، خود را در معرض خطر دیگری قرار می‌دهید. در نهایت، مایکروسافت پشتیبانی از نسخه (های) قدیمی شما را متوقف خواهد کرد.

هنگامی که CDKeylord.com سفارش شما را تایید کرد، کلید فعال سازی نرم افزار را در مرکز کاربر تحت سفارشات خریداری شده من دریافت می کنید.
هنگامی که CDKeylord.com سفارش شما را تایید کرد، کلید فعال سازی نرم افزار را در مرکز کاربر تحت سفارشات خریداری شده من دریافت می کنید.
عکس: CDKeylord.com

اگر به نسخه‌های جدیدتر ارتقا می‌دهید، نیازی به نگرانی در مورد عدم دسترسی به پشتیبانی فنی در هنگام بروز مشکل و توقف روز کاری خود نخواهید داشت. این بر بودن ارجح است مجبور شد برای ارتقاء توسط پشتیبانی مایکروسافت هنگامی که با مشکلی روبرو می شوید که نمی توانید آن را برطرف کنید.

چاپ دقیق خرید خود را بخوانید

در حالی که CDKeylord بدون شک معاملات عالی ارائه می دهد، لطفاً توجه داشته باشید که این مجوزهای نرم افزار مایکروسافت غیرقابل انتقال هستند. کلیدهای نرم افزار برای a معتبر هستند فعال سازی تک روی یک کامپیوتر (به جز جایی که دو رایانه شخصی ذکر شده است). اگر در کمتر از یک سال به رایانه دیگری بروید، برای ادامه استفاده از نرم افزار باید مجوز دیگری خریداری کنید.

با این حال، با توجه به این تخفیف‌های عمیق از قیمت‌های پایین CDKeylord، این محدودیت‌ها نباید مانعی برای ارتقای حیاتی شود. برای گرفتن 30 درصد تخفیف، از CDKeylord.com خرید کنید و کد را وارد کنید CULT در پرداخت

هنگامی که CDKeylord.com سفارش شما را تایید کرد، کلید فعال سازی نرم افزار را در مرکز کاربر تحت سفارشات خریداری شده من دریافت می کنید.
هنگامی که CDKeylord.com سفارش شما را تایید کرد، کلید فعال سازی نرم افزار را در مرکز کاربر تحت سفارشات خریداری شده من دریافت می کنید.
عکس: CDKeylord.comمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …