مشاجره اپل با تنظیم کننده ضد انحصار هلندی که می گوید سیاست های فروشگاه App آن با قوانین محلی مطابقت دارد

iPhone App Store
اخبار اپلاپل توسط اداره مصرف کنندگان و بازارها (ACM) در هلند 25 میلیون یورو جریمه شده است. تنظیم کننده بازار معتقد است که تغییرات در اپ استور به نفع توسعه دهندگان برنامه های دوستیابی در کشور نیست. سازنده آیفون نامه ای به تنظیم کننده بازار نوشته است که در آن استدلال کرده است که تغییرات اپ استور مطابق با قوانین هلند است.

برای افزایش سرعت، اپل در ژانویه 5 میلیون یورو جریمه شد، زیرا برنامه انطباق اولیه آن توسط ACM نامناسب تشخیص داده شد. طرح این شرکت بیان می کرد که توسعه دهندگان اپلیکیشن دوستیابی در هلند مجاز خواهند بود از سیستم های پرداخت شخص ثالث در کنار سیستم پیش فرض اپ استور استفاده کنند. با این حال، توسعه دهندگان را موظف کرد که باینری های جداگانه برنامه را برای مصرف کنندگان هلندی نگه دارند و به اپل 27 درصد کمیسیون برای تمام تراکنش های پردازش شده توسط اشخاص ثالث بدهند. این پیشنهاد به توسعه دهندگان مزایایی متناسب با تلاش لازم برای پیروی از پیش نیازهای اپل ارائه نمی کرد.

شرکت مستقر در کوپرتینویی متعاقباً هر هفته 5 میلیون یورو جریمه می شد زیرا ACM برنامه خود را ناکافی می دانست. از 28 فوریه، اپل به دلیل این مشکل 25 میلیون یورو جریمه شده است. هفته گذشته، مارگرت وستاگر، رئیس سیاست دیجیتال اتحادیه اروپا، گفت که این شرکت ترجیح می دهد از جریمه 50 میلیون یورویی جدا شود تا اینکه سیاست های اپ استور را به نفع توسعه دهندگان تغییر دهد.

رویترز گزارش می دهد که در نامه ای به تاریخ 28 فوریه، اپل استدلال کرده است که از دستوری برای اجازه دادن به ارائه دهندگان پرداخت جایگزین در فروشگاه App در هلند پیروی کرده است. اپل اضافه کرد که راه حل پیشنهادی تنها مستلزم یک “تغییر فنی جزئی” بدون هزینه اضافی است.

توسعه دهندگان برنامه های برجسته نارضایتی خود را از تغییرات پیشنهادی اپل ابراز کرده اند زیرا اپل 30 درصد کمیسیون از درآمد آنها از طریق سیستم پرداخت پیش فرض اپ استور دریافت می کند. پس از پرداخت کمیسیون به سیستم شخص ثالث، توسعه دهندگان هیچ سود واقعی نخواهند داشت، حتی اگر اپل کمیسیون خود را به 27 درصد کاهش دهد.

آیا فکر می‌کنید اپل قصد دارد از حکم هلندی پیروی کند یا مارگرت وستاگر در مورد اقدام اپل پیشگویی کرده است؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر به ما بگویید.

[Via Reuters]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …

اخبار اپل
مجوز مادام العمر ویندوز 10 فقط 13 دلار، آفیس 28 دلار – تخفیف فوق العاده پایان ژوئن تا 91٪!

این پست در مورد نرم افزار تخفیف مایکروسافت توسط Keysbuff برای شما آورده شده است. ارائه‌دهنده کلیدهای فعال‌سازی نرم‌افزار Keysbuff.com به شما امکان می‌دهد تا پایان ماه ژوئن از تخفیف‌های عالی برای نرم‌افزار بهره‌مند شوید. فرقه مک خوانندگان می توانند تا 91 درصد از قیمت کامل ویندوز 10 صرفه جویی …