پشتیبان‌گیری از Google Photos زمان زیادی در آیفون می‌گیرد؟ چطوری میشه اینو تعمیر کرد

اخبار اپل


آیا پشتیبان گیری Google Photos در آیفون شما زمان زیادی می برد یا گیر می کند؟ خوب، شما تنها کسی نیستید که با این مشکل روبرو هستید. بسیاری از کاربران آیفون معمولاً از اینکه Google Photos برای پشتیبان‌گیری از عکس‌ها و ویدیوها به طور غیرمنتظره‌ای زمان زیادی می‌برد شکایت دارند. از طرف دیگر، ما قبلاً راه حل های ممکن برای عیب یابی این مشکل آزار دهنده را کشف کرده ایم.

توجه به این نکته مهم است که مدت زمانی که Google Photos برای پشتیبان‌گیری از کل مجموعه عکس شما صرف می‌کند به دو چیز بستگی دارد: اندازه کل فایل عکس‌ها و سرعت اتصال اینترنت شما. بنابراین، اگر از بسیاری از تصاویر پشتیبان‌گیری می‌کنید و اتصال Wi-Fi / سلولی شما کند است، ممکن است مجبور شوید برای مدت طولانی منتظر بمانید. با این حال، اگر به نظر می‌رسد که اپلیکیشن ذخیره‌سازی عکس حتی با اتصال به اینترنت پرسرعت برای انجام این کار مشکل دارد، ممکن است یک مشکل اساسی پنهان وجود داشته باشد.

1. حالت هواپیما را خاموش/روشن کنید

برای رفع کندی اتصالات سلولی یا Wi-Fi، حالت هواپیما بسیار کارآمد است. بنابراین، این راه حل عالی را امتحان کنید. در آیفون بدون دکمه هوم، انگشت خود را از گوشه سمت راست بالای صفحه به پایین بکشید تا Control Center ظاهر شود. در آیفون با دکمه هوم، انگشت خود را از پایین صفحه به بالا بکشید تا به آن دسترسی پیدا کنید. اکنون روی نماد حالت هواپیما ضربه بزنید تا روشن شود. لطفا چند لحظه صبر کنید و دوباره روی نماد ضربه بزنید تا خاموش شود.

حالت هواپیما را در آیفون روشن کنید

2. تنظیمات شبکه را بازنشانی کنید

اگر ترفند حالت هواپیما مشکل پشتیبان‌گیری Google Photos را برطرف نکرد، تنظیمات شبکه را بازنشانی کنید. اگر اتصال شبکه شما ضعیف است یا با مشکلی روبرو هستید، باید آن را حل کنید. برو به تنظیمات برنامه در آیفون شما > عمومی > انتقال یا بازنشانی آیفون > بازنشانی کنید > تنظیمات شبکه را به تنظیمات اولیه برگردانید > رمز عبور دستگاه خود را وارد کرده و تأیید کنید.

تنظیمات شبکه را در آیفون بازنشانی کنید

3. آیفون خود را ریستارت کنید

هنوز راه حلی پیدا نکرده اید؟ ما هنوز چندین نکته قابل اعتماد برای حل مشکل Google Photos داریم. در آیفون بدون دکمه هوم، دکمه کناری و دکمه افزایش/کاهش صدا را فشار داده و نگه دارید. سپس، نوار لغزنده خاموش را بکشید تا دستگاه شما خاموش شود. پس از چند لحظه انتظار، دوباره دکمه کناری را فشار دهید تا دستگاه شما روشن شود.

در آیفون‌هایی که دکمه هوم دارند، دکمه کناری/بالایی را فشار داده و نگه دارید و سپس نوار لغزنده خاموش را بکشید تا آیفون شما خاموش شود. پس از آن، دکمه کناری / بالا را دوباره فشار دهید و نگه دارید تا دستگاه راه اندازی مجدد شود. اکنون برنامه Google Photos را باز کنید و سعی کنید از عکس‌های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا ببینید آیا راه‌اندازی مجدد مشکل را برطرف کرده است.

4. Background App Refresh را فعال کنید

به‌روزرسانی برنامه پس‌زمینه نقشی حیاتی در کمک به به‌روزرسانی برنامه با آخرین اطلاعات بازی می‌کند. علاوه بر این، به برنامه ها اجازه می دهد تا به راحتی اجرا شوند. اگر Google Photos پشتیبان‌گیری از عکس‌ها را در iPhone یا iPad شما برای همیشه طول می‌کشد، برنامه را فعال کنید تا در پس‌زمینه به‌روزرسانی شود. سر به سمت تنظیمات برنامه در iPhone یا iPad خود > عمومی > برای تغییر این تنظیم، برنامه پس‌زمینه را بازخوانی کنید. سپس Google Photos را پیدا کنید و کلید کنار آن را روشن کنید.

بازخوانی برنامه پس‌زمینه را برای Google Photos برای iPhone فعال کنید

5. Back Up و Sync را مجدداً راه اندازی کنید

خاموش کردن ویژگی پشتیبان‌گیری و همگام‌سازی در Google Photos و روشن کردن مجدد آن برای برخی از کاربران این کار را انجام داده است. بنابراین، منطقی است که به آن ضربه بزنید. Google Photos را در iPhone خود باز کنید> روی نمایه خود در بالا سمت راست ضربه بزنید> تنظیمات Google Photos.

اکنون، ضربه بزنید پشتیبان گیری و همگام سازیو سپس کلید را خاموش کنید. پس از آن، آیفون خود را ریستارت کنید. پس از راه اندازی مجدد دستگاه، به همان تنظیمات برگردید و کلید کناری را روشن کنید پشتیبان گیری و همگام سازی. اکنون، بررسی کنید که آیا برنامه Photos شروع به پشتیبان‌گیری سریع‌تر از تصاویر شما کرده است.

پشتیبان گیری و همگام سازی را در آیفون فعال کنید

6. Google Photos را به روز کنید

اگر مدتی است که برنامه Google Photos را به روز نکرده اید، احتمال زیادی وجود دارد که کندی پشتیبان گیری غیرمنتظره به دلیل قدیمی بودن نسخه باشد. بهترین راه برای حل این مشکل، به روز رسانی برنامه است. برای رفع اشکالات متفرقه و همچنین بهبود عملکرد، Google اغلب به‌روزرسانی‌هایی را منتشر می‌کند. بنابراین، توصیه می‌شود اپلیکیشن ذخیره‌سازی عکس را به‌روز نگه دارید تا به راحتی اجرا شود.

راه اندازی کنید اپ استور در iPhone خود> را انتخاب کنید مشخصات شما در بالا سمت راست > برای پیدا کردن به پایین بروید Google Photos و سپس ضربه بزنید به روز رسانی واقع در کنار برنامه

7. از Google Photos خارج شوید

راه حل کارآمد دیگری که باید برای عیب‌یابی مشکل پشتیبان‌گیری Google Photos امتحان کنید، خروج از حساب Google خود و ورود مجدد به سیستم است. راه اندازی Google Photos در آیفون خود و روی آن ضربه بزنید مشخصات شما در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش قرار دارد. پس از آن، از حساب Google خود خارج شوید و مجبور شوید برنامه را ترک کنید.

اگر آیفون شما دکمه هوم ندارد، انگشت خود را از نوار اصلی به بالا بکشید تا App Switcher ظاهر شود و سپس روی کارت برنامه Google Photos به سمت بالا بکشید تا برنامه را به زور بکشید. اگر دارای دکمه Home است، دکمه را دوبار فشار دهید تا به App Switcher دسترسی پیدا کنید و سپس روی کارت برنامه به سمت بالا بکشید تا مجبور شوید از آن خارج شوید. اکنون، مدتی صبر کنید و سپس دوباره برنامه Google Photos را باز کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

8. سرور Google Photos را بررسی کنید

اگر Google Photos با قطعی مواجه شود، به درستی کار نخواهد کرد. بنابراین، مطمئن شوید که برنامه خاموش نیست. به لطف سایتی به نام Downdetector، تشخیص اینکه آیا برنامه با قطعی مواجه است یا خیر، بسیار آسان است.

به وب سایت Downdetector بروید> جستجو کنید Google Photos و کلید enter را بزنید تا وضعیت سرور برنامه را بررسی کنید.

سرور Google Photos را بررسی کنید

9. Google Photos را حذف و دوباره نصب کنید

اگر Google Photos از تصاویر شما نسخه پشتیبان تهیه نکرده است، سعی کنید برنامه را حذف و دوباره نصب کنید. وقتی نوبت به عیب یابی مشکلات عمده مرتبط با برنامه می رسد، این راه حل اساسی کاملاً قابل اعتماد است. بنابراین، حتما این یکی را نیز امتحان کنید.

نماد برنامه Google Photos را در صفحه اصلی لمس کرده و نگه دارید، انتخاب کنید برنامه را حذف کنید در منوی بازشو و به دنبال آن حذف برنامه. در نهایت ضربه بزنید حذف در پنجره بازشو حذف Google Photos به همراه تمام داده های برنامه مرتبط را تأیید کنید.

بعد، راه اندازی کنید اپ استور در دستگاه خود، Google Photos را جستجو کرده و دوباره نصب کنید. پس از نصب مجدد برنامه، آن را اجرا کنید، وارد حساب کاربری خود شوید و سعی کنید از عکس های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا بررسی کنید که آیا مشکل برطرف شده است یا خیر.

10. نرم افزار را در آیفون خود به روز کنید

اگر به نظر می‌رسد که Google Photos همچنان در حین پشتیبان‌گیری از عکس‌ها در iPhone شما گیر کرده است، سعی کنید به آخرین نسخه iOS به‌روزرسانی کنید. ممکن است یک باگ نرم افزاری پنهان وجود داشته باشد که باعث این مشکل شده است.

باز کن تنظیمات برنامه روی آیفون خود و به آن بروید عمومی > به روز رسانی نرم افزار. اکنون، به iOS اجازه دهید به‌روزرسانی‌ها را بررسی کند. اگر به روز رسانی در دسترس است، ادامه دهید و آن را طبق معمول نصب کنید.


بنابراین، به این ترتیب می‌توانید سرعت پشتیبان‌گیری Google Photos را در آیفون خود افزایش دهید تا مشکل پشتیبان‌گیری کند را برطرف کنید. اغلب اوقات، این مشکل به دلیل اتصال ضعیف اینترنت ایجاد می شود. از این رو، در اکثر موارد می توانید با رفع کندی اتصال Wi-Fi / سلولی مشکل را حل کنید. علاوه بر این، راه اندازی مجدد دستگاه و خاموش کردن ویژگی پشتیبان گیری و همگام سازی نیز بسیار موثر است. با این حال، نظرات خود و ترفندهایی را که به شما در غلبه بر مشکل کمک کرده است را در نظرات به اشتراک بگذارید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …