پلیس افترپارتی نمایش تقلید آمیز شلیک می کند و از دست می دهد [Apple TV+ recap]


Apple TV +’s بعد از مهمانی، این نمایش با رویکردی کالیدوسکوپیک به ژانر، این هفته به پایین ترین سطح خود می رسد زیرا برای قسمت ماقبل آخرش به رویه ای وحشتناک تبدیل می شود. این نمایش تا به حال چیزهای زیادی داشته است – یک کارتون غیر خنده دار، یک موزیکال، یک فیلم اکشن، یک تجربه هنری – اما هرگز به طور کامل به طور عمدی به تلویزیون بد تبدیل نشده است.

صراحتاً چیزی توهین آمیز وجود دارد در مورد اینکه از شما خواسته می شود یک برداشت نیمه دلانه از چیزی را تماشا کنید. بعد از مهمانی خالق کریستوفر میلر و نویسندگان سریال مدام به ما می گویند بد و اتلاف وقت و غیر واقعی است. من ترجیح می دهم فقط یک تکرار از آن را تماشا کنم JAG در تلویزیون پلوتون، با این بازسازی وحشتناک ادامه دهید.

به خاطر بهشت، هدف از چیست بعد از مهمانی?

بعد از مهمانی خلاصه: “Danner”

در قسمت این هفته، کارآگاه دانر (با بازی تیفانی هادیش) بالاخره به کالپ (جان ارلی) رسید. او پرونده مرگ خاویر ستاره پاپ (دیو فرانکو) را به عهده گرفت، حتی اگر صراحتاً به او گفته شده بود که این کار را نکند. او این کار را انجام داد زیرا کارآگاهی که قرار بود به جای او بیاورند، ژرمن (رید اسکات)، شخصیتی از گذشته او بود. (به این فکر نکنید که این بسیار غیرمسئولانه است که مظنونان به مدت سه ساعت در صحنه جنایت منتظر بمانند، در حالی که یک کارآگاه برای انجام کار خود به بیرون پرواز می کند.)

نوبت اوست که داستانش را تعریف کند، در حالی که زوئه (زوئه چائو)، آنیک (سم ریچاردسون) و یاسپر (بن شوارتز) گوش می دهند. او در مورد رشد در رده های لس آنجلس صحبت می کند و اینکه چگونه اولین پرونده بزرگ خود را در حین کار روی یکی از قتل های ژرمن شکست داد.

این نمایش نمی تواند جلوی خنده را بگیرد

این داستان به شکل یک نمایش پلیسی است، به این معنی که تنها شوخی های این اپیزود زمانی است که Haddish ad-libs. و صادقانه بگویم، این بهترین ساعت او نیست. در واقع، بهترین ساعت هیچ کس نیست.

دانر به طور تصادفی به قتل یک تهیه کننده تلویزیونی (فرد ساویج) برخورد می کند و او تنها کسی است که می فهمد مظنون اصلی این جنایت را مرتکب نشده است. او با تلاش سرسختانه برای اثبات قاطعیت خود، همه اعضای بخش، از جمله ژرمن را از خود بیگانه می کند. بنابراین او قطعاً نمی‌خواهد که او را در حیاط خلوت خودش سرگرم کند.

این یک تاکتیک کنجکاو برای معرفی تا این حد به نمایشی است که هر چند کاملاً ناموفق تمام ایده های او را برای چیزی شبیه طنز استخراج کرده است. «Danner» شوخی برای تماشاگران ندارد. مثل قسمتی از فیلمبرداری شده است سرزمین جنوبیبا کنتراست بالا و عرق لس آنجلس که میزبان معمایی پیچیده است که توسط یک پلیس ضرب و شتم حل می شود.

نمی‌توانم بگویم که کاملاً درک می‌کنم که سازندگان فکر می‌کنند در اینجا چه می‌کنند. آیا قرار است از پلیس شدن دانر الهام بگیریم؟ خوب است که پلیس الان بیشتر متقاطع است؟ چه کاری از اینها در یک نمایش کمدی انجام می شود، حتی در یک نمایش وحشتناک بعد از مهمانی؟

تحت بازداشت

کریستوفر میلر و شریک مکررش فیل لرد، رسانه ای کردن درباره پلیسی که خوب می شود چیز جدیدی نیست. اما قبلاً کمی بیشتر درگیر شوخی بودند. یا شاید اینطور به نظر می رسید زیرا ما نمی توانستیم تصویر کامل کار آنها را ببینیم.

پلیس در خود قهرمان است جامپ استریت فیلم هایی با جونا هیل و چانینگ تیتوم، اما شوخی ها رسمی و اتفاقی با ایده پلیس است. آنها شوخی‌هایی درباره نمایش‌ها و فیلم‌های پلیسی هستند، نه واقعاً شوخی‌هایی درباره پلیس‌ها. آدم‌های خوب هنوز روز را نجات می‌دهند و آدم‌های بد به زندان می‌روند، حتی اگر سفر دیوانه‌کننده و مضحک باشد. داستان پلیس حدیش در بعد از مهمانی کاملاً صرفاً “تجلیل از چگونگی پلیس شدن این زن است.”

میلر، لرد و دیگری بعد از مهمانی به نظر می رسد نویسندگان نیز با وجود اینکه ده ها نمایش پلیس را به وضوح دیده اند، چیز زیادی از رویه پلیس نمی دانند. برای مثال، وقتی دانر مظنونی را دستگیر می‌کند، فقط با او رفت و آمد می‌کند و به او دستبند نمی‌زند یا چیز دیگری.

از دست دادن نکته

نکته این اپیزود این است که دانر تبعیض جنسی نهادی را شکست داد تا به آن چیزی که هست تبدیل شود، نه اینکه پلیس خشن و فاسد است، زیرا نمی تواند در مورد آن باشد، حتی اگر شخصیت ها مدام به آن اشاره کنند. به طرز مشمئز کننده ای در مورد اینکه آیا پلیس ها اینجا هستند تا به مردم کمک کنند یا به مردم صدمه بزنند، متعجب می شود.

پس از آن، نمایش، به طرز مشمئزکننده‌تری، از هادیش صحبت می‌کند که چگونه نمایش پلیسی که یک مظنون به قتل روی آن کار می‌کند، با تجربیات پلیس‌های واقعی صادق نیست. در حالی که او در یک نمایش هجوی پلیسی بد بدون شوخی در آن است. هر چند دقیقه در این مجموعه خنده‌دار درام‌های جنایی بد، نمایش همچنان شخصیت‌هایی دارد که معتقدند این درام‌های جنایی همگی بد و غیر واقعی هستند، در حالی که بد و غیر واقعی هستند.

این توهین به آسیب پس از شش قسمت از این است. او با تماشای نمایش درون نمایشی که شخصیت Savage تولید می‌کند، می‌گوید: «این نمایش بد است. مطمئنا این کار را می کند.

تماشا کردن بعد از مهمانی در Apple TV +

قسمت های جدید از بعد از مهمانی جمعه ها می رسند

دارای رتبه: TV-MA

تماشا در: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه مقالات طولانی مدت ویدیویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او نوشته است برای صدای دهکده، کامنت فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: در قالب کلاسیک روان‌گردان توبه هوپر، را کارگردان 25 فیلم بلند، و کارگردان و تدوینگر بیش از 300 مقاله ویدیویی، که می توانید در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …