یک مهمانی شام در این هفته در خدمتکار به طرز خوشمزه ای پیش می رود [Apple TV+ recap]

اخبار اپل


ترنرها یک مهمانی شام واقعاً تلخ را در این هفته برگزار می کنند بنده، برنامه Apple TV + در مورد حمله نیروهای شیطانی به ساکنان یک سنگ قهوه ای فیلادلفیا.

لین کار خود را به شرمساری مهمان شان تبدیل می کند، دوروتی چیزی را که نباید جاسوسی می کند، و جولیان هوشیار فقط آن را می نوشد.

خنده دارترین و جسورانه ترین قسمت سریال – با قدرت بوفه خالق تونی باسگالوپ، مجری برنامه، ام نایت شیامالان و تعدادی از نویسندگان و کارگردانان باورنکردنی – هیچ زندانی نمی شود. همچنین به نل تایگر فری برخی از بهترین کارهای کمدی که او تا به امروز در سریال انجام داده است می دهد.

بوفه خلاصه: “ماهی”

در قسمت این هفته، با عنوان «ماهی»، لین (با بازی نل تایگر فری) در مورد اعزام اعضای فرقه ای که هفته گذشته در نمایشگاه خیابانی برای او آمده بودند، کابوس می بیند.

او نمی تواند به کسی بگوید، بنابراین مثل همیشه تمایلی به ترک خانه یا ترک ترنرها حتی برای یک ثانیه ندارد. به متوجه شوید و شروع کنید به پیدا کردن به طرز ناخوشایندی. آنها همچنین متوجه شدند که اعضای گروه بی خانمان‌هایی که در پارک روبروی خیابان ساکن شده‌اند، شروع به تجاوز به اموالشان می‌کنند و به دنبال لیان می‌گردند، تا با او صحبت کنند و چیزهایی به او بدهند.

یک نمایش آشپزی

شان (توبی کبل) در نهایت به دوروتی (لورن امبروز) می گوید که از او خواسته شده است که فصل بعدی برنامه واقعیت آشپزی را میزبانی کند. دستکش لذیذ.

او به دلایل زیادی این شغل را نمی خواهد.

  1. زمانی که دوروتی نوزاد جریکو را از دست داد (برای اولین بار) او در برنامه حضور داشت.
  2. درست زمانی که دوروتی شغل خود را از دست داده و علناً از این بابت بسیار ناراحت است و سعی می کند آن را پس بگیرد، عصبی است.
  3. او فکر نمی کند که خانواده در حال حاضر به استرس بیشتری نیاز دارند.

دوروتی او را هل می‌دهد، و فکر می‌کند که چون چیزی که او می‌خواهد توجه رو به رو است، او نیز مجبور است. و او از لین می خواهد که او را نیز هل دهد.

یک مهمانی شام فاجعه بار

وقتی یک مهمانی شام اشتباه می شود…
عکس: Apple TV +

جولیان (روپرت گرینت) برای مهمانی شامی که شان برای وزیر متحدش، نانسی (کارمن ام. هرلیهی) برگزار می‌کند، می‌آید، اتفاقی که دوروتی هنوز از آن رنج می‌برد.

نه لین و نه دوروتی به دین تازه کشف شده شان اعتماد ندارند. دوروتی از این ایده که شوهرش سیستم اعتقادی متفاوتی با دوره او دارد، عجیب است. لیان دیگر به کسی اعتماد نمی کند و تمام شب را با خنجرها به مهاجم خیره می شود.

دوروتی همچنین وقتی فیلم امنیتی را بررسی می‌کند و براش لیان را با اعضای فرقه می‌بیند در حالت آماده‌باش قرار می‌گیرد.

با این حال، یک چین و چروک در آن داستان وجود دارد. لیان به تنهایی با آنها کنار نیامد. جامعه بی خانمان کمک کرد. می بینید که آنها نیز از فرقه فرار کرده اند. آنها اکنون به او به عنوان نوعی شخصیت مسیحایی نگاه می کنند. او تنها کسی بود که با فرقه جنگید و زندگی کرد تا داستان را تعریف کند.

همه تولد دوباره زرق و برق دار

کیتی گرین این هفته کارگردانی می‌کند و این شک من را تایید می‌کند که نیروی محرکه شیامالان فقط کارگردان‌هایش را از جذاب‌ترین فیلم‌های ترسناک سال قبل جذب می‌کند.

گرین این فیلم سرگردان و بسیار تحسین برانگیز را ساخت دستیار، در مورد ریزه کاری های پنهان کاری برای مردان گروتسک در صنعت فیلم. ترکیب‌های او به‌طور شگفت‌انگیزی شگفت‌انگیز هستند، و از کاغذ دیواری و تخته‌های کف خانواده ترنر برای کمک به ایجاد تابلوهای چشمگیر استفاده می‌کنند.

که نمونه ای عالی از نبوغ این نمایش است. اینطور نیست که کاغذ دیواری را عوض کرده باشند: فقط یک کارگردان با نگاهی متفاوت نیاز دارد تا آن را زنده کند. هر هنرمند جدیدی که وارد خانه ترنر می شود چیزی منحصر به فرد در داخل آن می بیند.

این هفته، طراحی صدا نیز به طور قابل توجهی واضح و ترسناک است، که من معمولاً آن را درک نمی کنم بوفه. (نه اینکه بد بود، اما این هفته به خصوص خوب بود.)

یک قسمت ناراحت کننده و خنده دار

همچنین استفاده بسیار عالی از فوکوس کم عمق وجود دارد، به‌شدت چهره‌ها را به پیش‌زمینه، مرکز کادر فشار می‌دهد، و از ناهنجاری ملموس شب مهلت نمی‌دهد. اگرچه این یک قسط خسته کننده است بوفه، همچنین یکی از خنده دارترین قسمت های این فصل است.

گستاخی لین تنش را افزایش می دهد و هر لحظه آن را بدتر می کند. نانسی در مورد غذای سریع وگانی که شان برای او تهیه می کند، اظهار نظر بی ضرری می کند.

“آقای. لیان با صراحت می گوید: آشپزی ترنر شوخی نیست. من همین الان مردم

کمی دیگ سیگار Leanne نیز وجود دارد که فوق العاده است. دریچه ای به اتفاقات روزمره در خانه ترنر به شما می دهد، ساعت هایی که هر یک از اعضای «خانواده» به خودشان می پردازند. پس از اینکه نانسی با انزجار و وحشت از عذاب لین فرار می کند، از آرامش بی نظیر 10 دقیقه پایانی اپیزود نیز خوشم می آید. لین و جولیان در باغ بلند می شوند، لین با عبوس و عبوس در حال خوردن پرینگلز به تنهایی در اتاق خوابش است، وقتی شان می آید تا او را به خاطر رفتارش با نانسی سرزنش کند. این عکس های لحظه ای کاملا عجیب از زندگی در این خانه کاملا غیر طبیعی. خطرات کم است زیرا نانسی رفته است، آنها فقط در حال معاشرت هستند. من عشق یک پاتوق خوب

Leanne شخصیت سختی برای بازی کردن است، زیرا خالی بودن و سکون باید بسیاری از کارها را انجام دهند. وقتی با او ملاقات می کنیم، او به معنای سنتی به سختی انسان است. خیلی جالب بود که Free را دیدیم که کمی در این قسمت امتداد پیدا می کند و انسانیت Leanne را مرتباً به سطح می آورد.

حالا که همه کمی بیشتر در مورد Leanne می دانند، بقیه خدمتگزار ‘فصل سوم باید جالب تر باشد. همانطور که Leanne به این نسخه جدید از خودش تبدیل می شود، ترنرها باید با دروغ هایی که به یکدیگر و خودشان گفته اند روبرو شوند.

تماشا کردن بوفه در Apple TV +

قسمت های جدید از بوفه جمعه ها می رسند

دارای رتبه: TV-MA

تماشا در: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه مقالات طولانی مدت ویدیویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او نوشته است برای صدای دهکده، کامنت فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: در قالب کلاسیک روان‌گردان توبه هوپر، را کارگردان 25 فیلم بلند، و کارگردان و تدوینگر بیش از 300 مقاله ویدیویی، که می توانید در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …