macOS Monterey 12.2 باعث بروز مشکلاتی در تخلیه باتری می شود. کاربران آیفون مشکلاتی را در همگام سازی کیف پول اپل با iOS 15.3 گزارش می کنند

اخبار اپل


اپل هفته گذشته مجموعه ای از به روز رسانی ها را منتشر کرد، اما خیلی روان نبود، زیرا برخی از کاربران مشکلاتی را در Apple Wallet در iOS 15.3 و watchOS 8.4 گزارش کردند. علاوه بر این، کاربران مک با مشکلات بلوتوث در macOS 12.2 مواجه هستند که باعث تخلیه باتری برخی از دستگاه ها می شود.

دارندگان مک بوک با تخلیه باتری بلوتوث در macOS 12.2 مواجه هستند

پس از عرضه macOS 12.2، بسیاری از کاربران متوجه شده اند که عمر باتری مک آنها در طول شب در حالت خواب از 100 تا 0 درصد تخلیه می شود. برخی از کاربران متوجه شده‌اند که لوازم جانبی بلوتوث اغلب باعث بیدار شدن DarkWake از Deep Idle می‌شوند، که باعث می‌شود مک از حالت خواب بیدار شود و این باعث تخلیه باتری می‌شود. به نظر می رسد هر دو مک مبتنی بر اینتل و مک مبتنی بر M1 تحت تأثیر قرار گیرند.

برخی از کاربران اشاره کرده اند که قطع کردن تمام لوازم جانبی بلوتوث از مک این مشکل را حل کرده است. اما این ایده آل نیست، زیرا عملکرد بلوتوث را حذف می کند.

مشکلات اپل کیف پس از نصب iOS 15.3 و watchOS 8.4

مشکلات به‌روزرسانی با به‌روزرسانی‌های iOS 15.3 و watchOS 8.4 همچنان ادامه دارد. برخی از کاربران برای بیان نگرانی های خود به انجمن Reddit و Apple مراجعه کردند. آنها شکایت داشتند که برنامه Wallet همگام سازی بین آیفون و اپل واچ در iOS 15.3 و watchOS 8.4 را متوقف کرده است. برخی از کاربران متوجه شده‌اند که نقشه‌ها و مجوزهای اضافه یا حذف شده از کیف پول آیفون به درستی با برنامه کیف پول در اپل واچ آن‌ها همگام‌سازی نمی‌شوند.

به نظر می رسد این مشکل تنها زمانی رخ می دهد که آیتم های آیفون باید با کیف پول اپل واچ همگام شوند. از سوی دیگر، حذف نقشه ها و حذفیات اپل واچ هیچ مشکلی ایجاد نمی کند، زیرا موارد به درستی با کیف پول آیفون همگام شده اند.

آیا راه حلی وجود دارد؟

در حال حاضر، تنها راه برای جلوگیری از مشکل خالی شدن باتری در macOS 12.2 این است که مک بوک خود را به جای خواباندن خاموش کنید یا لوازم جانبی بلوتوث را به طور کامل خاموش کنید. این کار ناخوشایند است، اما تا زمانی که خطا برطرف نشود باید انجام شود. متاسفانه، به نظر می رسد هیچ راه حلی برای مشکل کیف پول در iOS 15.3 و watchOS 8.4 وجود ندارد. به نظر می رسد به مشتریانی که به پشتیبانی اپل مراجعه کرده اند گفته شده است که این شرکت در حال بررسی این موضوع است.

[Via Cult of Mac]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …