Suspicion در خدمت یک ریف مرموز کلاسیک است [Apple TV+ recap]


Apple TV +’s سوء ظن مظنونان خود را دور هم جمع کرده است و اکنون آنها باید تصمیم بگیرند که چه کسی کیست – و بیشتر به این نکته، چه کسی مقصر است.

این یک ده سرخپوست کوچک ریف این هفته زیرا همه همه را متهم می کنند که بیش از آنچه هستند گناهکار هستند. اگر بخواهند از این قسمت بطری زنده بیرون بیایند، مظنونان باید تا آنجا که می توانند تمیز باشند.

راب ویلیامز و نویسندگانش مسیر انحرافی بسیار خوبی برای این شخصیت‌ها ایجاد کرده‌اند که با هم کار می‌کنند تا بفهمند چه کسی و چرا آنها را در کانون توجه قرار داده است. ملت کم کم فکر می کند که قهرمان هستند، اما ممکن است قبل از اینکه شواهد جدیدی پیدا شود و بتوانند بی گناهی خود را ثابت کنند، یکدیگر را بکشند.

سوء ظن خلاصه: “یک آدم ربا چگونه به نظر می رسد؟”

در اپیزود این هفته با عنوان «یک آدم ربا به نظر می رسد؟»، تارا مشکوک (با بازی الیزابت هنستریج)، آدش (کونال نایار)، ناتالی (جورجینا کمپبل)، شان تیلسون (الیس گابل) و ادی (تام ریس هریس) ) ) بالاخره در یک مکان گرد هم می آیند.

اگر ماموران اندرسون (نوح امریش) و اوکویه (فرشته کولبی) می توانستند آنها را ببینند، آنها یک روز میدانی خواهند داشت، در نهایت همه مظنونان را به هم وصل کرده بودند، اما همه اکنون از نقشه خارج شده اند. شان آنها را به یک خانه امن در حومه شهر آورده است تا در مورد حرکت بعدی خود مشورت کنند. آنها شروع به صحبت می کنند و به چند چیز در مورد یکدیگر پی می برند.

شان به طور خاص برای صدمه زدن به ناتالی نبود – او فقط او را به نمایندگی از افرادی که از آنها دزدیده بود فشار می داد. او یک کیف‌فروش بود و او همان شخصی بود که مشتری‌اش از او پول می‌خواست درست در همان زمانی که همان افراد لئو نیومن (جران هاول) را ربودند تا مادرش کاترین (اوما تورمن) را مجازات کنند. ناتالی تمایل زیادی به بخشش شان ندارد، زیرا او دلیل مرگ مونیک (لیدیا وست) مستقیم یا غیرمستقیم است.

بازجویی زمانی که ادی از درد ناشی از شلیک گلوله بیهوش می‌شود، متوقف می‌شود – و دوباره زمانی که همسایه‌ای در آنجا توقف می‌کند. تارا و شان باید وانمود کنند که عاشق هستند تا او را ترک کنند.

رازها و گام های اشتباه بسیار است

در این هیاهو، ناتالی با اسلحه شان به صورت مخفیانه دور می شود و سعی می کند خود را بکشد، اما قبل از اینکه موفق شود مانع او می شوند. تارا اعتراف می کند که وقتی به نیومن ها در دانشگاه حمله کرد، شخصی دخترش، دیزی (آنیا مک کنا بروس) را ربود. آنها نگاهی به یکی از لپ‌تاپ‌های آدم ربا می‌کنند (پس از اینکه شان هفته گذشته او را کشت) و ارتباطات بین شبکه و مارتین کوپلند، دوست و معتمد کاترین – و مدیرعامل شرکت او را کشف می‌کنند.

آدش این را می دانست زیرا ایمیل های مارتین را هک کرده بود و متوجه شده بود که شرکت او را اخراج می کند. بنابراین اکنون، آدم ربایی شبیه انتقام به نظر می رسد.

این تمام چیزی است که شان باید بشنود. او به آمریکا می رود تا مارتین را پیدا کند. ناتالی هم می خواهد وارد شود. در واقع، پس از تماس همسایه با پلیس، همه آنها تصمیم می گیرند وارد سفر شوند.

مطمئناً همه بی میل هستند، به خصوص ادی، اما این ممکن است بیشتر به تلفن همراه مخفی او در کفشش مربوط باشد. (این کیست که در حین رانندگی پیام می دهد؟) با این حال، آنها نمی بینند که چاره دیگری دارند.

من نمی توانم به عقب برگردم و او تنها راه پیش روی من است

قسمت این هفته از سوء ظن یک انفجار بود این به شکل یک معمای اتاق قفل شده به سبک آگاتا کریستی است، با انگیزه های هر شخصیت و رابطه آنها با یکدیگر و جنایت در قلب داستان لحظه به لحظه درهم پیچیده تر می شود.

تمام ضربات، ناپدید شدن‌ها، شاه ماهی‌های قرمز و جهت‌گیری‌های اشتباه یک ریف مرموز بزرگ را دارد. من یک قسمت بطری خوب را دوست دارم، وقتی خوب انجام شود، و این است.

با ادامه نمایش، من بیشتر و بیشتر از شان خوشم می‌آید، اگرچه نگرانم که آنها او را بیش از حد شایسته و سکسی کنند و هر چیز دیگری. تارا عاشق او شده است (وقتی که حواس همسایه را منحرف می‌کردند، وقتی او را از نظر شخصیتی دست می‌کشید، به اندازه‌ای مخالفت نمی‌کرد)، که با توجه به اینکه در چند ساعت اخیر شاهد کشتن او چند نفر بوده‌ایم، بسیار وحشیانه است.

اما، هی، تلویزیون – چه کاری می توانی انجام دهی جز اینکه گرفتار قاتل قیچی شوی؟

بن بست برای ناتالی؟

قوس ناتالی کمی کمتر جالب شده است، چه با ناامیدی خودکشی که ظاهر شده است. اما حدس من این است که نویسندگان نتوانستند کاملا به دلیل بهتری فکر کنید تا او را مجبور کنید تا با پیشرفت رویدادها در گروه بماند. به اندازه کافی منصفانه است، اما زمانی که او هنوز در حال یادگیری و پیشرفت بود، آن را بیشتر دوست داشتم. این یک بن بست به نظر می رسد.

ادی نارک بودن مقداری kind غیرمنتظره نیست، اما دوباره پیشرفت را کمی چشمک می زند سوء ظن’زمانی که برای اولین بار در زندگی مظنونان دیگر ظاهر شد، نویسندگان او را شبیه به یک قاتل گونگ هو جلوه دادند. من آن را دریافت می کنم. فقط کمی کمتر رضایت بخش است.

صرف نظر از این، هیچ یک از حرف های من شور و شوق من را برای دیدن اینکه در آینده چه اتفاقی می افتد کم نکرده است. بیشتر از سریال هایی مانند Apple TV + تهاجم یا حتی تهران، من هستم در حال مرگ تا بدانیم بعد چه اتفاقی می افتد

تماشا کردن سوء ظن در Apple TV +

قسمت های جدید از سوء ظن جمعه ها در Apple TV + می رسند.

دارای رتبه: TV-MA

تماشا در: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه مقالات طولانی مدت ویدیویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او نوشته است برای صدای دهکده، کامنت فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: در قالب کلاسیک روان‌گردان توبه هوپر، را کارگردان 25 فیلم بلند، و کارگردان و تدوینگر بیش از 300 مقاله ویدیویی، که می توانید در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Ios 14.5 App Tracking Hero Transparency
اخبار اپل
تحقیقات اپل در مورد ردیابی داده‌های “مضر” ساخته شده در آیفون انجام شد

منبع: Christine Romero-Chan / iMore بنا بر گزارش ها، چهار قانونگذار دموکرات از FTC خواسته اند که اپل و گوگل را به دلیل ایجاد ردیابی تبلیغات و شناسه های مضر بر روی پلتفرم هایشان بررسی کند. WSJ گزارش می دهد: چهار قانونگذار دموکرات از کمیسیون تجارت فدرال خواستند تا درباره …

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …