Tumblr کاری را انجام می دهد که توییتر انجام نمی دهد – به شما امکان می دهد برای خلاص شدن از شر تبلیغات هزینه کنید

اخبار اپل


منبع: جوزف کلر / آی‌مور

Tumblr اعلام کرده است که افرادی که نمی خواهند تبلیغات آن را ببینند مجبور نیستند – تا زمانی که 4.99 دلار در ماه یا 39.99 دلار در سال تخفیف بپردازند.

این حرکت که البته در تامبلر اعلام شد، کاملا اختیاری است. اما کسانی که پول نمی پردازند تبلیغات را می بینند و این کاملاً منصفانه است – آیا توجه دارید، توییتر؟

Tumblr می‌گوید که این گزینه تبلیغات را هم روی دسک‌تاپ و هم در موبایل حذف می‌کند و «در هر کجای دنیا» نیز کار خواهد کرد.

از امروز، می‌توانید مرور بدون آگهی را بر روی رایانه رومیزی شخصی خود، از هر کجای دنیا راه‌اندازی کنید و سپس از همان Tumblr جوشان که می‌شناسید و دوست دارید (بله، از جمله موبایل) بدون وقفه در تبلیغات لذت ببرید. دور بروید.

کسانی که می‌خواهند Tumblr را در پیشنهاد آن استفاده کنند، می‌توانند به تنظیمات حساب خود در وب‌سایت Tumblr مراجعه کرده و برای شروع روی دکمه «Go Free-Free» کلیک کنند. همه چیز بسیار ساده و به جرات می توانم بگویم متمدنانه است؟

این روش کسب درآمد دقیقاً همان چیزی است که مردم دوست دارند – کسانی که نمی خواهند پولی بپردازند می توانند Tumblr را به صورت رایگان دریافت کنند و با تبلیغات سروکار داشته باشند در حالی که کسانی که تبلیغات را نمی خواهند می توانند پرداخت کنند. این دقیقاً همان چیزی است که برخی از ما از توییتر بلو می‌خواستیم و هنوز هم امیدواریم که روزی این اتفاق بیفتد.

چه کسی فکر می کرد Tumblr می تواند پیشرو باشد؟مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …