اپل الزامات ماسک صورت را برای کارمندان شرکت ها و خرده فروشی ها حذف می کند

اخبار اپل


کارمندان اپل چیزهای زیادی برای جشن گرفتن دارند.
عکس: تیم کوک

اپل در حال کنار گذاشتن الزام برای اکثر کارمندان شرکتی خود برای استفاده از ماسک است، اما هنوز محدودیت هایی وجود دارد. و این شرکت به برخی از کارمندان خرده فروشی خود اجازه داده است تا ماسک صورت خود را در فروشگاه های اپل بردارند.

تغییر سیاست زمانی صورت می‌گیرد که افزایش موارد COVID-19 ناشی از نوع omicron اساساً به پایان رسیده است.

کارمندان شرکت اپل می توانند ماسک صورت را بردارند

بسیاری از کارمندان شرکت اپل دیگر نیازی به پوشیدن ماسک ندارند. مانند بلومبرگ گزارش داد، “شرکت به کارکنان گفت که ماسک برای کارمندان شرکتی واکسینه شده اکنون در دفاتری در مناطقی که الزامات محلی برای استفاده از ماسک در داخل خانه حذف شده اند اختیاری است.”

بنابراین افرادی که در دفاتر شرکت Apple HQ کار می کنند تا زمانی که واکسینه شده باشند می توانند ماسک را بردارید. و تا زمانی که در شهر یا منطقه دیگری نباشند که هنوز ماسک لازم است.

هنوز هیچ صحبتی در مورد اینکه این شرکت چه زمانی کارکنان شرکت را ملزم به بازگشت به دفتر خواهد کرد، وجود ندارد. در ماه دسامبر، مدیریت طرحی را لغو کرد تا کارمندان از اول فوریه به صورت نیمه وقت به دفاتر خود بازگردند.

برخی از کارمندان خرده فروشی اپل نیز می توانند

وضعیت برای کارمندان خرده فروشی اپل چندان واضح نیست، هرچند دلیلی برای خوش بینی وجود دارد. مطابق با بلومبرگ“همچنین به کارکنان خرده‌فروشی در تعداد کمی از مکان‌ها گفته شد که ماسک برای کارمندان در روز جمعه اختیاری خواهد بود. با گذشت زمان – همانطور که مناطق بیشتری وظایف خود را کنار می گذارند و موارد کاهش می یابد – ماسک برای کارمندان در مکان های بیشتری اختیاری خواهد شد.

خریداران بسیاری از فروشگاه های اپل در حال حاضر می توانند ماسک ها را بردارند. در ماه فوریه، اپل دیگر نیازی به استفاده از ماسک برای بازدیدکنندگان بسیاری از فروشگاه‌های خود را متوقف کرد. و جلسات آموزشی حضوری «امروز در اپل» را مجدداً آغاز کرده است.

مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …