اپل اکنون کریمه را بخشی از اوکراین می‌داند، اما نه در روسیه


اپل برنامه های نقشه و آب و هوای خود را به روز کرده است تا نشان دهد کریمه بخشی از اوکراین برای کاربران خارج از روسیه است.

همانطور که توسط Mashable اشاره شده است:

اپلیکیشن‌های نقشه‌ها و آب‌وهوای اپل اکنون کریمه را در صورت دسترسی در خارج از روسیه به عنوان بخشی از اوکراین مشخص می‌کنند. به نظر می رسد که این شرکت بی سر و صدا موضع خود را در مورد اختلافات ارضی به روز کرده است. تهاجم اخیر به اوکراین ممکن است ربطی به آن داشته باشد.

این گزارش اشاره نمی کند که آیا این تغییر در روسیه منعکس شده است یا خیر. من بیشتر هنگامی که از داخل فدراسیون روسیه به آن دسترسی پیدا کنید، می تواند تأیید کند که این قلمرو همچنان به عنوان بخشی از روسیه در فهرست قرار دارد.

اپل نام کریمه و سواستوپل را به دستور دولت روسیه در سال 2019 تغییر داد و انتقاد شدیدی را در سطح بین‌المللی و اوکراین در آن زمان به دنبال داشت. از سال 2019:

دیروز، 27 نوامبر، مشخص شد که اپل مناطق کریمه و سواستوپل را اصلاح کرده است، به طوری که هنگام استفاده از نقشه ها و آب و هوا به عنوان سرزمین های روسیه ظاهر شوند. این تغییر تنها بر روی کاربران ساکن در روسیه تأثیر می گذارد، مشابه سایر تغییرات منطقه ای قبلی که اپل در iOS ایجاد کرده است، به عنوان مثال، تصمیم خود برای حذف پرچم تایوان از صفحه کلید ایموجی در هنگ کنگ و چین.

الحاق کریمه به روسیه موضوعی بسیار بحث برانگیز در منطقه است. ادعای مالکیت توسط اکثریت جامعه بین المللی از جمله اتحادیه اروپا و ایالات متحده به رسمیت شناخته نشده است. این درگیری بیش از 13000 کشته برجای گذاشته است.

مشخص نیست که اپل چه زمانی این تغییر را انجام داده است، با این حال به نظر می رسد این تغییر در کنار سایر اقدامات این شرکت در پاسخ به حمله روسیه به اوکراین انجام شده است. اپل فروش محصولات خود را در این کشور متوقف کرده و رسانه های دولتی روسیه را از پلتفرم خود حذف کرده است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …