اپل طرحی را از روزهای اولیه کامپیوترهای شخصی احیا می کند

اخبار اپل


اگر فکر می کنید این یک iMac است، دوباره فکر کنید. کامپیوتر همان جایی که فکر می کنید نیست.
عکس: اپل

اپل یک درخواست ثبت اختراع برای یک رایانه رومیزی که همچنین یک صفحه کلید است، ثبت کرد. اگر آشنا به نظر می رسد، این طرحی است که توسط برخی از اولین رایانه های شخصی در دهه 1900 استفاده شده است.

زیرا حتی ایده های قدیمی هنوز هم می توانند شایستگی داشته باشند.

حق ثبت اختراع برای مک و صفحه کلید در یک

اپل اخیرا یک درخواست ثبت اختراع برای “رایانه در یک دستگاه ورودی” ثبت کرده است. بایگانی به زبان فنی صفحه کلیدی را توصیف می کند که دارای پردازنده و حافظه است.

در زبان ثابتی که در اسناد ثبت اختراع استفاده می‌شود، می‌گوید: «یک دستگاه محاسباتی می‌تواند شامل محفظه‌ای باشد که یک حجم داخلی و یک سطح خارجی را تعریف می‌کند. یک جزء ورودی را می توان در سطح خارجی قرار داد. یک واحد پردازش و یک حافظه را می توان به صورت ارتباطی جفت کرد و در حجم داخلی قرار داد.

این توصیف همچنین با Commodore VIC-20، کامپیوتری که در سال 1980 منتشر شد، مناسب است. و در ادامه، Commodore 64 از سال 1982. Apple II از سال 1977 تا حدودی مشابه است، اگرچه به فضای اضافی زیادی برای پردازنده و سایر اجزای خود نیاز داشت. .

Commodore VIC-20
مهندسان اپل یک مک را پیشنهاد کردند که شبیه نسخه به روز شده Commodore VIC-20 کلاسیک است.
عکس: ایوان آموس / ویکی پدیا سی سی

جایگزین مک مینی؟

آن کامپیوترهای اولیه خانگی برای اتصال به تلویزیون طراحی شده بودند. صفحه کلید Mac-in-a-پیشنهاد شده همچنین به یک صفحه نمایش خارجی نیاز دارد.

البته همین امر در مورد مک مینی نیز صادق است، و ترکیب مک / صفحه کلید ممکن است روزی جایگزین دسکتاپ کوچک اپل شود.

از آنجایی که پردازنده سری M که در مک مینی استفاده می شود نیازی به خنک کننده ندارد، اجزای دستگاه به راحتی در یک صفحه کلید ضخیم قرار می گیرند – به هر حال آنها در یک iPad Pro قرار می گیرند. و فضای زیادی برای پورت های ورودی/خروجی در پشت وجود خواهد داشت.

رایانه‌ای که در صفحه‌کلید تعبیه شده و به مانیتور خارجی نیاز دارد، به‌نوعی یک نسخه جهانی جایگزین از iMac است – رایانه‌ای که در مانیتوری تعبیه شده است که به صفحه‌کلید خارجی نیاز دارد. هر دو تلاش می کنند میزان فضای اشغال شده روی کاربران دسکتاپ را کاهش دهند.

همه آنچه گفته شد، صرفاً به این دلیل که اپل درخواست ثبت اختراع برای طراحی یک رایانه در داخل صفحه کلید کرده است، به این معنی نیست که قطعاً چنین چیزی را منتشر خواهد کرد. این شرکت به طور مرتب درخواست های ثبت اختراع را برای محصولات و مفاهیمی که دیگر هرگز از آنها شنیده نمی شود، ثبت می کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …