اپل فروش آنلاین محصولات خود در روسیه را متوقف کرد

اخبار اپل


اپل فروش محصولات خود را در روسیه از طریق فروشگاه آنلاین خود به دلیل درگیری مداوم با اوکراین متوقف کرده است. علاوه بر این، این شرکت هفته گذشته تمام صادرات به کانال های فروش خود در کشور را متوقف کرد و Apple Pay و سایر خدمات را محدود کرد. در نقشه های اپل، ترافیک و حوادث زنده به عنوان یک اقدام ایمنی برای شهروندان اوکراینی غیرفعال شده است. گوگل اولین کسی بود که گزارش ترافیک و رویدادهای زنده در اوکراین را در Maps غیرفعال کرد.

همه محصولات اپل در فروشگاه آنلاین خود که در حال حاضر در لیست موجود نیستند. در نهایت، برنامه های رسانه دولتی روسیه RT News و Sputnik News دیگر برای دانلود در مناطق خارج از روسیه در دسترس نیستند. این شرکت تنها به ارائه دسترسی به App Store برای مشتریان فعلی خود در روسیه ادامه می دهد، که معاون نخست وزیر اوکراین هفته گذشته از شرکت درخواست کرد دسترسی به آن را لغو کند.

تیم کوک در نامه ای داخلی به کارمندان خود همچنین گفت که اپل به کمک های بشردوستانه کمک مالی می کند و کمک های مالی 2:1 به سازمان های واجد شرایط را مطابقت می دهد. این شرکت به طور مداوم با کارکنان خود در اوکراین در تماس است و به هر طریق ممکن به خانواده های آنها کمک می کند.

می خواستم لحظه ای به بحران جاری در اوکراین بپردازم.

من می دانم که برای همه در اپل صحبت می کنم و نگرانی خود را برای همه کسانی که تحت تأثیر خشونت قرار گرفته اند ابراز می کنم. با هر تصویر جدیدی از خانواده هایی که از خانه های خود فرار می کنند و شهروندان شجاعی که برای زندگی خود می جنگند، می بینیم که چقدر برای مردم در سراسر جهان مهم است که برای پیشبرد هدف صلح گرد هم آیند.

اپل به کمک های بشردوستانه کمک می کند و برای بحران پناهجویان کمک می کند. ما همچنین در حال کار با شرکا هستیم تا ارزیابی کنیم که چه کارهای بیشتری می توانیم انجام دهیم. من می دانم که بسیاری از شما مشتاق هستید که راه هایی برای حمایت نیز بیابید، و ما می خواهیم به تقویت تأثیر کمک های مالی شما کمک کنیم. از امروز، Apple کمک‌های شما را با نرخ 2: 1 برای سازمان‌های واجد شرایط مطابقت می‌دهد، و ما از 25 فوریه برای کمک‌های مالی به آن سازمان‌ها این را به ماسبق می‌کنیم. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر از پورتال اعطای کارمندان دیدن کنید.

مشخص نیست که آیا اپل اپ استور در روسیه را قطع خواهد کرد یا خیر، اگرچه فقدان Apple Pay در حال حاضر منبع ناامیدی برای شهروندان روسیه شده است.

[Via MacRumors]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …