این سازنده وب سایت بدون کد فقط 89 دلار هزینه دارد


آیا آماده‌اید کنترل برندسازی شخصی خود را در دست بگیرید و با ساختن یک وب‌سایت جذاب، خود را به کاندیدای مطلوب برای مشاغل و فرصت‌های دیگر تبدیل کنید؟ می توانید این کار را با بسته نرم افزاری MegaPack Website Builder Mobirise No-Code انجام دهید.

این پلتفرم با کاربری آسان به شما امکان می دهد وب سایت های عالی را بدون تجربه کدنویسی راه اندازی کنید. و اکنون فقط با 89 دلار به فروش می رسد.

وب سایت بدون کدنویسی بسازید

یک مطالعه اخیر نشان داد که 56 درصد از همه مدیران استخدامی بیش از هر برند شخصی دیگری به وب سایت شخصی متقاضی اهمیت می دهند. همین مطالعه نشان داد که تنها 7 درصد از متقاضیان وب سایت خود را حفظ می کنند.

این یک فرصت بزرگ از دست رفته است. و برای ایجاد یک وب سایت افزایش شهرت نیازی نیست که یک نابغه برنامه نویسی باشید.

Mobirize به شما امکان می دهد وب سایت خود را بسازید حتی اگر تجربه کدنویسی صفر دارید. این به این معنی نیست که به یک سایت کوکی برش هم بسنده کنید. شما به راحتی می توانید وب سایت شخصی خود را با استفاده از عناصر کشیدن و رها کردن ایجاد کنید که صفحه شما را تغییر می دهد، به شما امکان می دهد محتوا را سفارشی کنید و سبک خود را کنترل کنید.

با Mobirise، وب سایت خود را به صورت محلی ویرایش می کنید و هر زمان که آماده باشید آن را منتشر می کنید. می توانید یک دامنه سفارشی را متصل کنید یا از یک دامنه .mobirisesite.com استفاده کنید. Mobirise بر اساس Bootstrap 5، یکی از قدرتمندترین فریمورک‌های موبایل اول ساخته شده است. این بدان معناست که مردم مجبور نخواهند شد از صفحات و پست‌های بهینه‌شده ضعیف رنج ببرند، فقط به این دلیل که شما را در تلفن یا رایانه لوحی خود بررسی می‌کنند.

گزینه های سفارشی سازی با Mobirise بسیار زیاد است. بلوک های وب سایت از پیش ساخته شده به شما امکان می دهند طرح بندی های سفارشی خود را جمع آوری کنید. بیش از 5500 بلوک وب سایت برای انتخاب، به علاوه 140 تم و برنامه افزودنی ممتاز و صدها قالب صفحه اصلی از پیش ساخته شده وجود دارد. با ویژگی جدید ترین اخبار اپل نیز می توانید شخصیتی به سایت خود اضافه کنید.

Mobirise همچنین به شما امکان می‌دهد لغزنده‌های تصویری را تنظیم کنید که در میان فیلم‌ها و تصاویر به ترتیب و سرعتی که انتخاب می‌کنید، حرکت کنند. و اگر چیزی برای فروش دارید، می‌توانید فروشگاه تجارت الکترونیکی خود را با بلوک‌های فروشگاهی راه‌اندازی کنید (و یک افزونه داخلی سبد خرید PayPal را ایجاد کنید). حتی می‌توانید یک فرم تماس راه‌اندازی کنید و پنجره‌هایی را ایجاد کنید که تبلیغات ویژه یا اطلاعات مهم را نشان می‌دهد.

در بسته MegaPack Website Builder Mobirise No-Code صرفه جویی کنید

با وب سایت سفارشی و بهینه شده خود، خود را در مقابل کارفرمایان بالقوه و الگوریتم های جستجو متمایز کنید. برای مدت محدودی، می‌توانید بسته نرم افزاری MegaPack Website Builder Mobirise No-Code را با قیمت 89 دلار (معمولاً 6990 دلار) در فروش دریافت کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کند
مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …