این صفحه کلید بلوتوث برای آیفون یا آیپد از نوع هر کارگر سیار است

اخبار اپل


این صفحه کلید چند پلتفرمی گوشی یا تبلت شما را به یک لپ تاپ DIY تبدیل می کند.
عکس: Cult of Mac Deals

فقط به این دلیل که روی یک صفحه نمایش کوچک کار می کنید، به یک صفحه کلید کوچک گیر نمی دهید. این صفحه‌کلید بی‌سیم چند پلتفرمی می‌تواند به آیفون، آی‌پد یا سایر دستگاه‌های دارای بلوتوث شما متصل شود تا تجربه تایپ قانونی را به شما ارائه دهد.

این یک شیار دارد که گوشی هوشمند یا تبلت را در حین استفاده در جای خود نگه می دارد. و صفحه کلید بلوتوث اکنون تنها با قیمت 50 دلار به فروش می رسد.

صفحه کلید بلوتوث برای iPhone یا iPad

با این صفحه کلید بی سیم می توانید هر گوشی هوشمند یا تبلتی را به یک ایستگاه کاری قابل حمل تبدیل کنید. این کیبورد کوچک با ضخامت تنها 2 اینچ و وزن آن به زحمت یک پوند، به اندازه دستگاه های تلفن همراه شما قابل حمل است، اما عملکرد صفحه کلید لپ تاپ را دارد – با چند امتیاز سرگرم کننده. و استفاده از آن آسان است. فقط آن را به یک دستگاه بلوتوث وصل کنید و شروع به کار کنید.

این کیبورد با iOS، اندروید و ویندوز کار می کند. می تواند تا فاصله 32 فوتی، 360 درجه اطراف متصل شود. یعنی می توانید گوشی یا تبلت خود را به تلویزیون وصل کنید و ناگهان یک صفحه نمایش بزرگ و صفحه کلیدی دارید که می توانید در رختخواب از آن استفاده کنید. (و کار در رختخواب در واقع مزایای بیشتری نسبت به آنچه انتظار دارید ارائه می دهد.)

یا می توانید به سادگی گوشی یا تبلت خود را داخل شیار U شکل کیبورد که برای نگهداری انواع دستگاه ها طراحی شده است، قرار دهید و با لپ تاپ DIY خودتان به کار بپردازید.

کلیدها بادوام، بی صدا هستند و فشار دادن آنها آسان است. اگر در جاده کار می کنید دقیقاً به این نیاز دارید. این ممکن است تنها آرایش صفحه کلید و صفحه باشد که می توانید در اتوبوس یا هواپیما بدون آزار دادن اطرافیان خود از آن استفاده کنید.

و حتی اگر یک پرواز طولانی باشد، آماده هستید. باتری 40 ساعت کار می کند و در حدود سه ساعت به طور کامل شارژ می شود. ویژگی خاموش کردن هوشمند باعث افزایش عمر باتری نیز می شود. پس از 10 دقیقه عدم استفاده، صفحه کلید به حالت خواب می رود. با فشار دادن هر کلیدی دوباره آن را فعال کنید و ظرف سه ثانیه به کار باز می گردید.

در صفحه کلید بی سیم چند پلتفرمی صرفه جویی کنید

از صفحه‌نمایش‌های فشرده رنج نبرید، صفحه‌کلید مجازی که به سختی ضربه‌های کلید شما را ثبت می‌کند، در نیمه راه است. یک صفحه کلید بی سیم چند پلتفرمی با قیمت 49.99 دلار (معمولاً 199 دلار) دریافت کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کند

مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …