این کارت نیم‌اندازه، اسلات SD را در مک‌بوک پرو ۲۰۲۱ مفید می‌کند

اخبار اپل


JetDrive Lite 330 در جدیدترین مک بوک پرو جای می گیرد.
عکس: ترنسند

مک بوک پرو 2021 دارای یک اسلات SD است، اما کارت ها تا انتها داخل نوت بوک قرار نمی گیرند. اما این مشکلی برای JetDrive Lite 330 Transcend نیست – این کارت از کارت SD استاندارد کوچکتر است بنابراین در شکاف قرار می گیرد.

پس از وارد کردن کارت، کارت مانند هر درایو دیگری عمل می کند. و انتقال داده ها برای پشتیبان گیری از Time Machine به اندازه کافی سریع است.

این پست شامل پیوندهای مربوط است. فرقه مک ممکن است زمانی که از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، کمیسیون دریافت کنید.

JetDrive Lite 330 کاملاً با مک بوک پرو 2021 جا می شود

حمل یک مک بوک پرو 2021 با درج SD استاندارد ایمن نیست زیرا حدود نیمی از کارت خارج از اسلات است. Transcend پاسخی دارد.

سازنده لوازم جانبی قول می‌دهد: «با نمایه‌ای همسطح که برای هر مدل مک‌بوک طراحی شده است، کارت‌های توسعه ترنسند JetDrive Lite 330 به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به‌طور یکپارچه با مک‌بوک شما ادغام می‌شوند و کاملاً بدون هیچ گونه برآمدگی ناخوشایند ترکیب می‌شوند».

حداکثر سرعت خواندن کارت 95 مگابایت بر ثانیه و حداکثر سرعت نوشتن 75 مگابایت در ثانیه است. عملکرد دنیای واقعی متفاوت است، اما Transcend وعده می دهد که استفاده از این لوازم جانبی برای تهیه نسخه پشتیبان از Time Machine به اندازه کافی سریع است.

JetDrive Lite 330 در ظرفیت های 128 گیگابایت، 256 گیگابایت و 512 گیگابایت موجود است. قیمت ها از 35.99 دلار تا 89.99 دلار متغیر است.

از کجا بخریم: آمازون

جزئیات بیشتر: فراتر رفتن

مک بوک پرو 14 یا 16 اینچی که در پایان سال 2021 منتشر شد، اولین مک بوک پرو در سال های اخیر است که دارای SD Reader داخلی است. و JetDrive Lite 330 و همچنین مدل‌های MacBook Pro 13 اینچی از سال 2012 تا 2015 با آن مطابقت دارد. اما قرار دادن کارت در همسطح با شیار به شکل خاصی نیاز دارد و با سایر مک‌بوک‌های دارای اسلات کارت SD سازگار نیست. اما Transcend برای کسانی که یکی از آن مدل های دیگر را دارند کارت می سازد.

مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …