با این برنامه ردیاب زمان، بیشترین بهره را از روز خود ببرید

اخبار اپل


بهره وری خود را با استفاده از ردیاب زمان Rize با داده ها هک کنید.
عکس: Cult of Mac Deals

Rize به شما کمک می کند تا با شناسایی عوامل حواس پرتی، بهبود تمرکز و حفظ سرعت حرکت شما، بهره وری خود را افزایش دهید. اگر می‌توانید در آن زمینه‌ها از تقویت استفاده کنید، در خرید این برنامه بهره‌وری برای مک و ویندوز تردید نکنید.

برای مدت محدود، اشتراک سه ساله نرم افزار ردیاب زمان هوشمند Rize با قیمت 99 دلار (به طور معمول 539 دلار) به فروش می رسد.

نرم افزار بهره وری ردیابی زمان

Rize نرم افزار پیشرفته ای است که عادات کاری شما را تجزیه و تحلیل می کند و به شما کمک می کند بهره وری خود را با سرعتی سالم و ثابت بهبود بخشید. کمی شبیه یک دستیار شخصی فوق العاده دقیق عمل می کند.

Rize به طور خودکار کارهایی را که در رایانه انجام می‌دهید ردیابی می‌کند و زمانی که تمرکز خود را از دست می‌دهید، حواس‌تان پرت می‌شود یا نیاز به استراحت دارید، یادداشت می‌کند. به‌علاوه، می‌تواند اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌هایی را که بیشتر حواس شما را پرت می‌کنند شناسایی کند. همچنین می‌تواند زمان‌هایی از روز را که بیشترین بازدهی را دارید شناسایی کند و در صورت نیاز به استراحت به شما هشدار دهد. Rize حتی می تواند به شما بگوید که آیا جلسات زیادی را برنامه ریزی می کنید.

با ردیاب زمان هوشمند Rize، اطلاعات و راهنمایی های لازم برای کنترل برنامه خود را دریافت می کنید. می‌توانید دسته‌های زمان صرف شده را سفارشی کنید تا متوجه شوید دقیقاً ساعت‌های خود را به کجا اختصاص می‌دهید.

این نرم‌افزار می‌تواند گزارش روزانه‌ای را ارسال کند که معیارهای زمان و بهره‌وری شما را تجزیه و تحلیل می‌کند. و برای اینکه شما را از تعرض به اوقات فراغت گرانبهایتان دور نگه دارد، Rize می‌تواند زمانی که ساعت‌های مشخصی کار کرده‌اید، برای شما اعلان ارسال کند. به عنوان یک داور در شکار محصول می گوید: “من چندین ماه است که از آن استفاده می کنم و واقعاً به من کمک کرد تا عادات کاری خود را کنترل و تقویت کنم تا کارایی را به حداکثر برسانم و شاداب بمانم.”

در ردیاب زمان هوشمند Rize صرفه جویی کنید

Rize به شما این امکان را می دهد که بهره وری خود را هک کنید و از روز خود بهره بیشتری ببرید، بدون از دست دادن هیچ یک از کارهایی که باید انجام دهید. از یک داشبورد ساده، می‌توانید نحوه گذراندن روز خود را پیگیری کنید و تغییراتی را که ممکن است بخواهید ایجاد کنید را شناسایی کنید.

بدیهی است که نمی توانید ساعات بیشتری را به روز خود اضافه کنید. اما می توانید از ساعاتی که دارید بیشترین استفاده را ببرید. فقط با 99 دلار (معمولاً 539 دلار) اشتراک سه ساله Rize را دریافت کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کند

مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …