بهترین قاب های سازگار با محیط زیست آیفون 13 در سال 2022

اخبار اپل


بهترین محافظت:
Griffin Survivor Earth

انتخاب کارکنان

همه کیس های این لیست دارای ویژگی های سازگار با محیط زیست هستند، اما همه آنها کیس های محافظ نیستند. با Survivor Earth Case، بهترین های هر دو دنیا را به دست می آورید. این کیس از رزین‌های زیستی گیاهی ساخته شده است و محافظت فوق‌العاده 20 فوتی در برابر سقوط ارائه می‌کند.

  • 50 دلار در آمازون

  • 50 دلار در Survivor

قاب گوشی Pela دوستدار محیط زیست

سبز، جعبه سبز:
قاب آیفون 13 کف جنگلی Pela

این کیس Pela با ذهن سبز و رنگ سبز آنقدر گیاهی است که در واقع تجزیه پذیر است. کیس محافظت کافی را فراهم می کند و هنگامی که آماده حرکت هستید، می توانید مواد مبتنی بر کتان را مستقیماً داخل کمپوست پرتاب کنید.

  • 40 دلار در آمازون

  • از 38 دلار در Pela

قاب گوشی سنگی کوه Mmore

محکم مثل سنگ:
قاب گوشی MMORE Mountain Stone

MMORE از طیف وسیعی از مواد مبتنی بر طبیعت، از جمله گیاهان و چوب، برای ساخت قاب‌های آیفون کاملاً طبیعی خود استفاده می‌کند. این یکی از یک ورق نازک کاغذ از مواد سنگی واقعی برای پشتی ساخته شده است. سپرهای محافظ از منابع زیست تخریب پذیر ساخته شده اند.

44 دلار در MMORE

قاب چوب پنبه را آشکار کنید

یک درخت با هر خرید:
قاب چوب پنبه را آشکار کنید

برای هر خریدی که انجام می‌شود، Reveal یک درخت می‌کارد! گویی این کافی نبود، تمام محصولات آن از منابع تجدیدپذیر مانند چوب پنبه و بامبو ساخته شده است. قاب چوبی Reveal Cork به‌صورت ساده یا نقاشی شده با صحنه‌ای زیبا با الهام از ژاپنی ارائه می‌شود.

28 دلار در آمازون

قاب تلفن سفارشی Casetify

آن را شخصی کنید:
Casetify مورد سفارشی کمپوست پذیر

کیس‌های Casetify نه تنها مبتنی بر گیاه و قابل کمپوست هستند، بلکه می‌توانند با جوهر سازگار با محیط زیست شخصی‌سازی شوند! آن را با نام، حروف اول یا برچسب خود چاپ کنید و احساس خوبی نسبت به شرکتی داشته باشید که از فرآیندهای تولید پایدار از کارخانه تا بسته بندی استفاده می کند.

از 45 دلار در Casetify

قاب محافظ سری Wake Lifeproof

از اقیانوس های پاک حمایت کنید:
قاب LifeProof WAKE SERIES

اگر اقیانوس های تمیز دلیل انتخاب شما هستند، این قاب آیفون 13 برای شماست. سری LifeProof Wake از پلاستیک بازیافتی نجات یافته از اقیانوس های زمین ساخته شده است. هر خرید از پروژه های بیشتر پاکسازی اقیانوس پشتیبانی می کند.

  • 40 دلار در آمازون

  • 40 دلار در بهترین خرید

قاب گوشی سازگار با محیط زیست Zero Waste Movement

کربن خنثی از کارخانه تا آستان:
قاب گوشی سازگار با محیط زیست Zero Waste Movement

Zero Waste Movement بسیار بیشتر از قاب گوشی است. آنها تأسیسات تولیدی بدون کربن را اداره می کنند و به دنبال شرکت های همفکر دیگر برای همکاری هستند. هر بخش از فرآیند، از کیس زیست تخریب پذیر گرفته تا بسته ای که وارد می شود، با مواد پایدار و با استفاده از شیوه های پایدار ساخته می شود.

  • 30 دلار در آمازون

  • 24 دلار در هدف

کیس میت اکو

بهترین کیس شفاف سازگار با محیط زیست:
Case-Mate ECO94 Eco Friendly Case

تمام قاب‌های سازگار با محیط زیست آیفون 13 از مواد تیره و مات ساخته نشده‌اند. Case-Mate از پلاستیک های بازیافتی پس از مصرف، یک قاب شفاف می سازد. همچنین در کاغذ بازیافتی بسته بندی می شود و هر دو کیس به همراه بسته بندی پس از استفاده قابل بازیافت هستند.

  • 31 دلار در آمازون

  • 29 دلار در Walmartمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Ios 14.5 App Tracking Hero Transparency
اخبار اپل
تحقیقات اپل در مورد ردیابی داده‌های “مضر” ساخته شده در آیفون انجام شد

منبع: Christine Romero-Chan / iMore بنا بر گزارش ها، چهار قانونگذار دموکرات از FTC خواسته اند که اپل و گوگل را به دلیل ایجاد ردیابی تبلیغات و شناسه های مضر بر روی پلتفرم هایشان بررسی کند. WSJ گزارش می دهد: چهار قانونگذار دموکرات از کمیسیون تجارت فدرال خواستند تا درباره …

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …