تد لسو و CODA برنده جوایز SAG برای Apple TV + شدند


در بیست و هشتمین دوره جوایز سالانه انجمن بازیگران سینما که یکشنبه شب برگزار شد، اپل تی‌وی + هر کدام دو جایزه را برای سریال کمدی ورزشی خود دریافت کرد. تد لاسو و فیلم محبوب و راهگشای آن CODA.

تد لاسو امتیاز دو جایزه SAG

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، Apple TV + بیانیه ای در مورد برد منتشر کرد.

داستان موفقیت Juggernaut تد لاسو بار دیگر باعث افتخار سرویس استریم شد. این جایزه SAG را برای اجرای برجسته توسط یک گروه در یک سریال کمدی برای فصل دوم دریافت کرد.

و جیسون سودیکیس، خالق و ستاره سریال درباره یک مربی فوتبال آمریکایی که در یک باشگاه خیالی لیگ برتر فوتبال در بریتانیا سلطنت می‌کند، با یک جایزه دیگر نیز کنار رفت. او برای دومین سال متوالی موفق به کسب نقش برجسته توسط یک بازیگر مرد در یک سریال کمدی شد.

و CODA با دو برد تاریخ ساز می شود

به نوبه خود، فیلم Apple Original CODA با دو جایزه نیز تاریخ ساز شد.

اپل تی وی + پس از موفقیت در جشنواره فیلم ساندنس، حقوق این فیلم مستقل از لحاظ احساسی غنی را به مبلغ 25 میلیون دلار خریداری کرد. داستان فیلم بر روی یک کودک شنوا از بزرگسالان ناشنوا یا CODA متمرکز است. او در تلاش است تا رویای خود را برای خواننده بودن با مسئولیت‌هایش در قبال خانواده‌اش در گلاستر، ماساچوست و تجارت ماهیگیری خود تطبیق دهد.

CODA به عنوان اولین فیلم با بازیگران عمدتا ناشنوا که جایزه عملکرد برجسته بازیگران در یک فیلم سینمایی را دریافت می کند، تاریخ را می سازد. و تروی کوتسور، بازیگر نقش اول، اولین بازیگر ناشنوا می شود که جایزه انفرادی SAG را برای اجرای برجسته توسط یک بازیگر مرد در نقش مکمل دریافت می کند.

برنده 4 جایزه SAG توسط Apple TV +

تصاویر حرکتی

  • اجرای برجسته توسط بازیگران در یک فیلم سینمایی – CODA
  • اجرای برجسته توسط یک بازیگر مرد در نقش مکمل – تروی کوتسور در CODA

برنامه های تلویزیونی

  • اجرای برجسته توسط یک گروه در یک سریال کمدی – تد لاسو
  • اجرای برجسته توسط یک بازیگر مرد در یک سریال کمدی – جیسون سودیکیس در تد لاسو

بنابراین، با احتساب این چهار برد، سریال‌ها و فیلم‌های اپل از زمان آغاز به کار این سرویس استریم، کمی بیش از دو سال پیش، 207 برنده و 950 نامزدی کسب کرده‌اند. فیلم‌ها و سریال‌های آن از جوایز اسکار، جوایز SAG، جوایز انتخاب منتقدان، جوایز مستند منتخب منتقدان، جوایز تصویر NAACP و جوایز امی تایم و پرایم تایم به رسمیت شناخته شدند.

Apple TV + با اشتراک 4.99 دلار در ماه، با یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه در دسترس است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …