در انتظار دعوت‌نامه‌های رویداد اپل، طرفداران بی‌صبر نمی‌توانند از رفرش کردن خودداری کنند

اخبار اپل


با توجه به اینکه همه برای رویداد شایعه شده اپل در 8 مارس آماده شده اند، طرفداران مشتاقانه منتظر دعوت نامه هایی هستند که تاریخ را تأیید می کند. با این حال، از صبح روز سه‌شنبه، کوپرتینو همه را در باد گرفت.

اما این باعث نشد که طرفداران اپل و ژورنال های فناوری در مورد رویداد احتمالی بهاری گمانه زنی کنند. در توییتر، هشتگ #AppleEvent به عنوان ویترینی برای تئوری ها، جوک ها و هنرهای مفهومی در مورد این موضوع عمل کرد.

در انتظار دعوتنامه های اپل

انتظار برای دعوت‌ها سرگرم‌کننده و پرهیاهو است، معادل مجازی خطوط طولانی روز راه‌اندازی که با ورود هر آیفون جدید همراه بود.

تمرکز 8 مارس ناشی از بلومبرگ خبرنگار مارک گورمن، که در هفته‌های اخیر آن را به عنوان تاریخ احتمالی می‌داند. او پیش‌بینی می‌کند که اپل در رویداد بهاری خود از آیفون SE سریع‌تر و مجهز به 5G به همراه آی‌پد ایر جدید و «حداقل یک مک جدید» رونمایی خواهد کرد.

گورمن در جدیدترین مورد خود نوشت: «انتظار می‌رود این محصولات در مراسمی حوالی 8 مارس رونمایی شوند، اگرچه اپل هنوز تاریخ آن را اعلام نکرده است. روشن کردن خبرنامه

دیگر افشای اطلاعات اخیر اپل، مانند ثبت سه مک جدید در پایگاه داده اوراسیا، این ایده را تایید می کند که کوپرتینویی تجهیزات جدیدی را به زودی عرضه خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چیزهای دیگری که ممکن است در آینده بسیار نزدیک وارد شوند، به داستان ما مراجعه کنید: در رویداد بهار 2022 اپل چه انتظاری داریم: آیفون جدید، آی پد و مک.

رویداد 8 مارس ورودی را دعوت می کند؟

در حالی که دنیای اپل بی صبرانه منتظر تایید تاریخ بود، #AppleEvent صبح روز سه شنبه در توییتر پرطرفدار بود.

سیل جوک‌ها، دعوت‌های جعلی، عکس‌های داغ و هنرهای مفهومی به ناظران اپل چیزی برای فکر کردن به‌جای اخبار مربوط به تهاجم روسیه به اوکراین داد.

در سرگرمی زیر وارد شوید.

Faux Apple دعوت و هنر مفهومی

برخی از هنرمندان دعوت‌هایی را که سبک اپل را تقلید می‌کردند، به راه انداختند. دیگران دستگاه هایی را که امیدوارند در این رویداد شایعه شده ببینند، مسخره کردند.

آیفون 13 پرو. اکنون در بنفش. موجود در جمعه 11 مارس. #apple #apple #AppleEvent # iphone13pro # iPhone13ProMax https://t.co/ZPqiugw26x

به نظر می‌رسد که امروز دعوت‌های #AppleEvent بهار را دریافت می‌کنیم. در اینجا تیزر کوچکی است که من ساخته ام، با تقلید از سبک های <2016 vInvite. نمی توانم صبر کنم! 🥳 https://t.co/eYTybsemBS

الگوهای رفتاری

این اینترنت است، بنابراین میم ها اجتناب ناپذیر هستند.

داغ می گیرد

در همین حال، ناظران جدی تر دلایل احتمالی “تأخیر” را بیان کردند. (البته، وقتی چیزی اعلام نشده است، واقعاً نمی توان آن را با تأخیر خواند.)

برخی گمانه زنی کردند که جنگ در اوکراین ممکن است دلیل کافی برای اپل برای تعلیق یک رویداد باشد. و دیگران برخی از دعوت های جعلی را انتخاب کردند به وضوح مطابق با استانداردهای اپل نیستند.

نترسید: “Unleashed” #AppleEvent اکتبر گذشته 6 روز قبل اعلام شد. همچنین، مهم است که آنچه را که در سراسر جهان می گذرد در نظر داشته باشید. این می تواند بر برنامه های اپل تأثیر بگذارد.

صادقانه بگویم، اگر اپل با توجه به شرایط فعلی، این رویداد را یک هفته به عقب برگرداند، تعجب نخواهد کرد. پخش مستقیم یک ویدیو در روزی دیگر به اندازه کافی آسان است

همه آن رویدادهای جعلی اپل را با “PDT” دعوت می کند، زمانی که 8 مارس هنوز PST خواهد بود.

اگر می‌خواهید دعوت‌نامه‌های جعلی برای رویداد اپل تهیه کنید، می‌توانید حداقل این کار را انجام دهید که تایپوگرافی را کاملاً خراب نکنید. چه هیولایی مجموعه‌ای از بدنه 14 نقطه‌ای را با حروف پررنگ با فواصل محکم تنظیم می‌کند

شوخی در Gourmet؟

در همین حال، FrontPageTech Jon Prosser، میزبان و دانا افشاکننده اپل، نتوانست در برابر ضربه زدن مقاومت کند بلومبرگ خبرنگار Gourmet روز سه شنبه. پروسر تصویری از گورمان در توییتر منتشر کرد که تا حدودی بیمار به نظر می رسد – و فاقد ابرو است.

پروسر یک یا دو چیز در مورد از دست دادن یک قرار می داند. او سال گذشته پس از اینکه قول داد اگر پیش‌بینی‌اش درباره رویداد اپل در 23 مارس اشتباه بود، ابروهایش را اصلاح کرد. زمانی که روزی که هیچ رویدادی در اپل رخ نداد، فرا رسید، پروسر به قول خود عمل کرد.

برای ثبت، گورمان چنین نذری نداد.
مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …