در رویداد بهار 2022 اپل در 8 مارس، “عملکرد زیرچشمی” را تجربه کنید

در رویداد بهار 2022 اپل در 8 مارس، "عملکرد زیرچشمی" را تجربه کنید
اخبار اپل


یکی از معاونان اپل از توییتر برای فاش کردن تاریخ رویداد موردانتظار عرضه محصول شرکتش استفاده کرد. اپل به زودی شروع به صدور دعوت نامه کرد. همانطور که شایعه شده بود، این رویداد سه شنبه، 8 مارس خواهد بود.

در حالی که گرگ “جوز” جوسویاک، رئیس بازاریابی جهانی، تاریخ را اعلام کرد، او برنامه سفری را پست نکرد. با این حال، درز و شایعات به بهبود آیفون SE و iPad Air 5G اشاره می کنند. و یک مک جدید نیز امکان پذیر است.

رویداد بهار اپل دستگاه‌هایی با «عملکرد زیرچشمی» ارائه می‌کند

جوسویاک پست توییتر می گوید: «عملکرد را نگاه کنید. 8 مارس. آنجا میبینمت. #AppleEvent.

صفحه رویداد اپل از همان لوگو استفاده می کند و می گوید که اطلاعیه ها دقیقاً در ساعت 10 صبح به وقت PST آغاز می شود. ساعت 1 بعد از ظهر به وقت شرقی است.

بسیاری از طرفداران اپل دوست دارند دعوت نامه های رویداد را بررسی کنند و به دنبال سرنخ هایی در مورد آنچه اعلام می شود، باشند. اشاره به “عملکرد زیرچشمی” ممکن است با شایعات مبنی بر اینکه آیفون و آیپد بعدی 5G سریع خواهند داشت، مطابقت داشته باشد. یا ممکن است در مورد پردازنده های پرسرعت سری M در مک های آینده باشد. اگر چنین است، چرا “اوج” غلط املایی شده است یک راز است.

ممکن است لوگوی چند رنگ اپل اشاره ای به طیف رنگ های موجود برای آیفون SE یا iMac 27 اینچی آینده باشد.

در حالی که برخی از افراد این ایده را رد می کنند که اپل در دعوت نامه های رویداد خود نکاتی را ارائه می دهد، مطمئناً در گذشته این کار را انجام داده است. آیفون 12 اولین دستگاه iOS با بی سیم فوق سریع 5G بود و تصادفی نیست که در رویدادی با موضوع «سلام، سرعت» رونمایی شد. و لوگوی رنگارنگ مورد استفاده برای رویداد آوریل 2021 به رنگ های بسیاری از iMac که در آن روز اعلام شده بود اشاره کرد.

برای iPhone، iPad و Mac جدید آماده شوید

اگر افشای اطلاعات و شایعات درست باشد، تیم کوک، مدیرعامل و دیگر مدیران اپل چندین دستگاه را برای رونمایی در 8 مارس دارند.

این با اولین آیفون SE با 5G شروع می شود. احتمالاً آیپد ایر 5 بعدی در دستور کار قرار خواهد گرفت که پردازنده سریعتر و سایر پیشرفت ها را دریافت می کند.

و همچنین ممکن است یک مک نیز رونمایی شود. در این مرحله، ما نمی دانیم کدام یک. یا ممکن است بیشتر باشد. شایعات زیادی وجود دارد که هیچ راهی برای گفتن قطعی وجود ندارد.

یک مک مینی با پردازنده های Apple M1 Pro یا M1 Max یک احتمال است. دیگری یک iMac Pro بازطراحی شده با صفحه نمایش 27 اینچی است. یا شاید حتی یک مک بوک پرو 13 اینچی با تراشه جدید M2.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصولات، از دست ندهید فرقه مکراهنمای آنچه در رویداد بهار 2022 اپل باید انتظار داشت.
مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Ios 14.5 App Tracking Hero Transparency
اخبار اپل
تحقیقات اپل در مورد ردیابی داده‌های “مضر” ساخته شده در آیفون انجام شد

منبع: Christine Romero-Chan / iMore بنا بر گزارش ها، چهار قانونگذار دموکرات از FTC خواسته اند که اپل و گوگل را به دلیل ایجاد ردیابی تبلیغات و شناسه های مضر بر روی پلتفرم هایشان بررسی کند. WSJ گزارش می دهد: چهار قانونگذار دموکرات از کمیسیون تجارت فدرال خواستند تا درباره …

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …