دوربین امنیتی جدید Aquara ویژگی های HomeKit Secure Video را تقویت می کند

اخبار اپل


G2H Pro جدید Aqara G2H را با ویژگی های امنیتی قوی به روز می کند.
عکس: آقارا

نگران امنیت خانه هستید؟ متخصص لوازم جانبی خانه هوشمند Aqara به تازگی دوربین فیلمبرداری امن HomeKit قوی تری را عرضه کرده است. Aqara G2H Pro چندین ویژگی مهم را اضافه می کند که G2H فاقد آن است.

این پست شامل پیوندهای مربوط است. فرقه مک ممکن است زمانی که از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، کمیسیون دریافت کنید.

دوربین Aqara G2H Pro

G2H Pro به روز شده در واقع در ماه دسامبر راه اندازی شد، اما فقط در چین. به نظر می رسد G2H قدیمی تر است، اما شامل برخی کارها و ویژگی های داخلی جدید است.

مانند G2H، مدل جدید از HomeKit Secure Video برای دوربین 1080p خود پشتیبانی می کند. اما دوربین جدید همچنین هشداری را به برنامه Home می دهد و از هر چهار حالت سیستم امنیتی پشتیبانی می کند.

G2H Pro شامل یک میدان دید جدید و گسترده تر است. میدان 140 درجه دوربین قدیمی را تا 160 درجه افزایش می دهد. و در حالی که دوربین قدیمی‌تر می‌تواند به عنوان یک هاب با 64 دستگاه “کودک” متصل عمل کند، دوربین جدید با حداکثر 128 دستگاه کودک کار می‌کند.

Aqara گفت که یک به روز رسانی برنامه ریزی شده G2H Pro را قادر می سازد از یک دستگاه SMB NAS محلی پشتیبانی کند. این به شما امکان می دهد برای ذخیره سازی همه کاره تر خارج از HomeKit کار کنید. و اگر از برنامه Aqara استفاده می‌کنید، می‌توانید از گزینه‌های جدید پوشاندن و حفظ حریم خصوصی با G2H Pro استفاده کنید.

دوربین جدید Aqara از Amazon Alexa و Google Assistant نیز پشتیبانی می کند.

این دوربین با قیمت 69.99 دلار در دسترس است. در زمان راه اندازی، کاربران در ایالات متحده و کانادا می توانند با کد تبلیغاتی 15 درصد در آمازون صرفه جویی کنند G2HPROPR.

از کجا بخریم: آمازون

مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …