رویدادهای حضوری “امروز در اپل” پس از توقف 2 ساله COVID-19 از سر گرفته می شود

اخبار اپل


امروز در اپل با لیدی گاگا بازگشته است.
عکس: اپل

اپل امروز تایید کرد که رویدادهای حضوری «امروز در اپل» را در ایالات متحده از سر خواهد گرفت. از 7 مارس، مشتریان می‌توانند از فروشگاه اپل محلی خود دیدن کنند تا «هنر ریمیکس کردن با GarageBand» و لیدی گاگا را کشف کنند.

این رویدادها دو سال پیش به دلیل همه‌گیری COVID-19 متوقف شد، که همچنین بسیاری از فروشگاه‌های اپل را مجبور به تعطیلی کرد. Deirdre O’Brien، مدیر خرده‌فروشی اپل گفت: «ما نمی‌توانیم منتظر باشیم تا بیشتر جوامع خود را به فروشگاه‌های خود بازگردانیم.

رویدادهای «امروز در اپل» بازگشته است

بلافاصله پس از اینکه اپل تمام رویدادهای امروز خود را در اپل در مارس 2020 لغو کرد، درست زمانی که همه‌گیری جهانی شد، «امروز در اپل در خانه» را راه‌اندازی کرد. نسخه های آنلاین جلسات به صورت رایگان در یوتیوب در دسترس همه قرار گرفت.

اپل از این درس‌ها استفاده کرد تا به ما بیاموزد چگونه خودمان را به‌عنوان ترسیم کنیم بادام زمینی کاراکترها با استفاده از iPad و Apple Pencil، در حالت شب در iPhone، عکس‌های «دیگر دنیایی» می‌گیرند و پرتره‌های شگفت‌انگیزی از حیوانات خانگی خلق می‌کنند.

با این حال، اواخر این هفته، جلسات حضوری Today at Apple در مکان‌های فروشگاه اپل در ایالات متحده از سر گرفته خواهد شد.

اپل گفت: «از 7 مارس، مکان‌های فروشگاه اپل در سراسر کشور امروز به صورت حضوری در جلسات اپل برای اولین بار از زمان شروع همه‌گیری، و درست در زمان جشن گرفتن ماه تاریخ زنان، از سر گرفته می‌شوند.

ما بسیار خوشحالیم که امروز در اپل بازگشته است.

از طرفداران موسیقی و سازندگان در تمام سطوح مهارت دعوت می شود تا از فروشگاه اپل محلی خود دیدن کنند تا هنر ریمیکس را با GarageBand – برنامه ایجاد موسیقی اپل – با استفاده از موسیقی از لیدی گاگا، ستاره پاپ برنده جایزه، کشف کنند.

O’Brien، معاون ارشد خرده فروشی + مردم اپل، گفت که این شرکت “تجربه این ارتباط را در فروشگاه های ما تنگ کرده است، و ما بسیار خوشحالیم که Today at Apple شخصاً بازگشته است.”

می توانید برای شرکت در اولین جلسه امروز در اپل از طریق وب سایت اپل ثبت نام کنید.

مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …