شما فقط باید صبر کنید. سیری برای رویداد بزرگ بهاری اپل قرار نمی دهد.

اخبار اپل


ما هنوز شاهد دعوت رسمی برای رویداد بزرگ بهاری اپل نیستیم، که تماماً تاریخ شایعه شده 8 مارس را رد می کند. بنابراین، چه زمانی احتمال وقوع آن وجود دارد؟ خسته نباشید از سیری بپرسید. طبق معمول، دستیار دیجیتال چندان مفید نیست.

“شما نمی توانید اخبار را عجله کنید” پاسخی است که هنگام پرسیدن آنچه در رویداد بعدی اپل اعلام می شود دریافت می کنید. “نه، شما فقط باید صبر کنید.”

سیری ما را منتظر اخبار اپل نگه می دارد

پس از تایید یک رویداد توسط اپل، سیری معمولا جزئیات مربوط به تاریخ و زمان – و پیوندی برای تماشای زنده آن را ارائه می دهد. به ندرت پیش می آید که دستیار این جزئیات را زودتر منتشر کند، اما حداقل یک بار قبلاً این اتفاق افتاده است.

طبیعتا، طرفداران اپل امیدوارند که این اتفاق دوباره بیفتد، بنابراین برخی در حال بررسی سیری در مورد آینده هستند. هارون زولو سه شنبه کشف کرد که اگر بپرسید در رویداد بعدی اپل چه چیزی اعلام خواهد شد، پاسخ نسبتاً طنزآمیز دریافت خواهید کرد:

در حال حاضر بعید است که رویداد 8 مارس رخ دهد. اپل تقریباً همیشه دعوت نامه های اصلی خود را حداقل یک هفته زودتر ارائه می دهد. با این اوصاف، ما اکنون در اولین فرصت – یا شاید حتی دیرتر – به 15 مارس نگاه می کنیم.

بر اساس آخرین حرکات اپل، یک رویداد بهاری ممکن است تا آوریل رخ ندهد. این زمانی بود که میزبان رویدادهایی در سال‌های 2021 و 2020 بود. آخرین باری که کوپرتینو رویدادی را در ماه مارس برگزار کرد، در سال 2019 بود، زمانی که برای اولین بار از Apple Arcade رونمایی کرد.

سیری یک مزاحم است

این اولین باری نیست که سیری به‌روزرسانی می‌شود تا پاسخ‌های هوشمندانه‌ای را هنگام پرسش درباره برنامه‌های اپل ارائه دهد. در سال 2015، او «سفر در زمان» را برای اپل واچ با «خازن‌های شار پلوتونیومی که جداگانه به فروش می‌رسند» کنایه زد.

سیری بازی تاج و تخت
سیری دوست دارد گاهی اوقات یک جوک بزند.
عکس: جیم مریتو / فرقه مک

یک سال بعد، سیری وارد سیستم شد بازی تاج و تخت مواد مخدره و خالصی درونی او را کانالیزه کرد. او در پاسخ به سوالی درباره WWDC گفت: «نه شورش، جداسازی قطعات، و نه باتری صفر، مرا وادار به بی احترامی به سوگندنامه‌ای که به رازداری یاد کرده‌ام، نمی‌کند.

زمانی که رویداد بعدی اپل در نهایت تایید شد، حتما به شما اطلاع خواهیم داد.
مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …