طبق گزارش، تامین کنندگان اپل در حال رقابت برای قراردادهای Apple Car هستند


یک گزارش جدید می گوید که دو تامین کننده اصلی اپل در میان نامزدهای احتمالی برای کمک به تامین Apple Car هستند.

از Digitimes:

به گفته منابع صنعتی، تامین کنندگان اپل فاکسکان و لوکسشیر پرسیژن از جمله نامزدهای احتمالی برای تولید خودروی اپل هستند که شایعه شده است، زیرا هر دو شرکت به بازار خودروهای آینده هجوم آورده اند.

فاکسکان مستقر در تایوان به عنوان بزرگترین مونتاژکننده آیفون در جهان، در سال 2021 تجارت خود را در صنعت خودروی آینده گسترش داد. در همین حال، Luxshare مستقر در چین اخیراً با چری به توافقنامه همکاری استراتژیک برای ساخت خودروهای الکتریکی (EVs) دست یافت.

در این گزارش به نقل از کارشناسانی اشاره شده است که می گویند هنوز خیلی زود است که تصور کنیم اپل طراحی و آزمایش Apple Car خود را با وجود گزارش هایی مبنی بر معرفی یا رونمایی در سال 2023 یا 2024 به پایان رسانده است.

این گزارش می‌گوید برخی منابع معتقدند اپل ممکن است از ابتدا با شرکای مانند فاکسکان همکاری نکند، اما فاکسکان و لوکس‌شیر می‌توانند نقشی کلیدی در این زمینه ایفا کنند. در ادامه این گزارش آمده است:

به گفته منابع، برخی از تحلیلگران استدلال کرده اند که فاکسکان به احتمال زیاد به تولید کننده پیشرو Apple Car تبدیل نخواهد شد، زیرا آنها معتقدند هیوندای موتور مستقر در کره جنوبی و Magna International مستقر در کانادا که هر دو در حال مذاکره با اپل بوده اند. ، در زمینه تولید خودرو نسبت به فاکسکان برتری دارد.

این بازتاب گزارش های قبلی از مکالمات متعدد اپل با سازندگان از جمله کیا و هیوندای در مورد ساخت خودروی اپل، احتمالاً حتی در خاک ایالات متحده است.

انتظار می‌رود خودروی اپل یک خودروی الکتریکی با برخی قابلیت‌های رانندگی خودکار باشد، اگرچه اطلاعات کمی در مورد پروژه مخفی تایتان وجود دارد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …