فضای خود را با سایه های هوشمند به روز شده Lutron برای HomeKit سفارشی کنید

اخبار اپل


برخی از سایه‌های سرینا با قابلیت HomeKit Lutron واقعاً می‌توانند نور زیادی را مسدود کنند.
عکس: لوترون

چه به دنبال طراحی مجدد فضای خود با ظاهری تازه باشید یا فقط بخواهید نور بیشتری را در یک صبح آفتابی مسدود کنید، به‌روزرسانی‌های Lutron در سایه‌ها و پرده‌های هوشمند آن ممکن است به انجام این کار کمک کند.

لوترون سایه‌های لانه زنبوری هوشمند معماری سرینا با قابلیت HomeKit خود را در روز دوشنبه با بیش از 40 انتخاب پارچه و برخی اصلاحات جدید برای جلوگیری از نور بیشتر عرضه کرد.

سایه های لانه زنبوری هوشمند معماری Lutron Serena

همانطور که لوترون بیان کرد:

سایه‌های لانه زنبوری معماری هوشمند سرینا توسط Lutron برای کسانی که به دنبال ایجاد بدون زحمت محیطی راحت‌تر و سفارشی‌سازی شده برای بازتاب سبک شخصی خود هستند، عالی است. این سایه‌های جدید با استفاده از همان فناوری سایه‌زنی هوشمند فوق‌العاده قابل‌اطمینان مانند بقیه خط سایه‌های Serena ساخته شده‌اند، در حالی که پیشرفت‌های قابل‌توجهی در پیچیدگی دکوراسیون و عملکرد مسدود کردن نور ارائه می‌کنند.

سایه های به روز شده دارای نوارهای بالا و پایین جدید با رنگ سفارشی برای مطابقت با پارچه انتخابی شما هستند. این به سایه ظاهری هماهنگ می دهد.

نمی خواهید بدانید بیرون روز است یا شب؟ میله ها و پارچه می توانند تا 99 درصد نور را مسدود کنند. سایه ها همچنین دارای یک براکت نصب جدید و اندازه سلول بزرگتر هستند.

سایه های لانه زنبوری معماری هوشمند Serena در چهار مجموعه پارچه ارائه می شود که بیش از 40 گزینه از جمله گزینه های خاموشی و فیلتر نور را ارائه می دهد. شما می توانید سایه های سفارشی را در عرض تا 96 اینچ و ارتفاع تا 104 اینچ سفارش دهید.

سایه‌های هوشمند Serena با پل هوشمند بی‌سیم Caseta Lutron برای استفاده با HomeKit از طریق دستورات یا خودکارهای Siri جفت می‌شوند. همچنین با Amazon Alexa و Google Assistant کار می کند. پل اختیاری است و به صورت جداگانه فروخته می شود.

قیمت: از 603 دلار برای یک سایه سفارشی 3 فوت در 5 فوت شروع می شود

از کجا بخریم: لوترونمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …