قفل هوشمند جدید Aqara با HomeKit و Home Key کار می کند


آیا در بازار قفل درب هوشمندی که با سیستم اتوماسیون هوم کیت اپل و همچنین کلیدهای هوم کار می کند، می توانید در برنامه کیف پول نگه دارید؟ به قفل درب هوشمند جدید Aqara A100 Zigbee نگاه نکنید.

این شرکت روز دوشنبه گفت که از پروتکل‌های پیشرو اتوماسیون خانگی و فناوری پیشرفته احراز هویت پشتیبانی می‌کند. مشکل این است که تا کنون فقط می توانید آن را در مالزی و سنگاپور تهیه کنید و سایر کشورها به زودی عرضه می شوند.

اما در دسترس بودن ایالات متحده؟ هنوز ناشناخته

قفل درب هوشمند Aqara A100 Zigbee

ارائه‌دهنده محصولات خانه هوشمند Aqara روز دوشنبه قفل هوشمند درب هوشمند A100 Zigbee خود را عرضه کرد. دارای فناوری های پیشرفته احراز هویت و پشتیبانی از پروتکل های پیشرو اتوماسیون خانگی است. اگر از اپل استفاده می کنید، می توانید آن را به HomeKit و Home Keys در برنامه Wallet متصل کنید.

علاوه بر فناوری مدرن، A100 Zigbee از طراحی مدرن و ظریفی برخوردار است. این دستگاه از Apple HomeKit و Google Assistant پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید از سیری یا دستیار مجازی گوگل بخواهید قفل در را باز کند یا قفل را بررسی کند.

اما علاوه بر این، قفل هوشمند با Home Key کار می‌کند، یک ویژگی مبتنی بر NFC که در iOS 15 معرفی شده است و به شما امکان می‌دهد با قرار دادن iPhone یا Apple Watch خود در نزدیکی قفل، قفل در را باز کنید. و می توانید کلیدهای خود را در برنامه Wallet با Face ID، Touch ID یا رمز عبور ایمن کنید.

علاوه بر این، ویژگی های دیگر امنیت قفل A100 Zigbee را افزایش می دهد. این موارد شامل عملکرد قفل خودکار پس از بسته شدن درب، پد لمسی ضد زنگ، هشدار درب باز و عمر باتری داخلی 18 ماهه است. و در صورت تمایل می توانید از یک اسکنر اثر انگشت سه بعدی اختیاری استفاده کنید.

همچنین می‌توانید گذرواژه‌های یکبار مصرف یا گاه به گاه را برای اعضای خانواده، مهمانان و ارائه‌دهندگان خدمات تنظیم کنید تا در روزها و زمان‌های خاص از آن استفاده کنند.

برای استفاده از قفل هوشمند، به هاب Zigbee 3.0 Aqara نیاز دارید.

همانطور که اشاره شد، Aqara A100 Zigbee ابتدا در مالزی و سنگاپور و سپس در اواخر سال جاری در آسیای جنوب شرقی، خاورمیانه و روسیه عرضه می شود. در دسترس بودن و قیمت ایالات متحده اعلام نشده است.
مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …