مایکروسافت وان درایو پشتیبانی بومی را برای مک های اپل سیلیکون راه اندازی کرد

بررسی MacBook Pro 2021
اخبار اپل


منبع: Bryan M. Wolfe / iMore

OneDrive برای مک در حال دریافت یک ویژگی است که مدت هاست درخواست شده است.

در پستی در وب سایت مایکروسافت، این شرکت اعلام کرده است که در نهایت پشتیبانی بومی سیلیکون اپل را برای همگام سازی OneDrive برای macOS ارائه می کند. این شرکت می‌گوید اکنون به طور کلی برای کسانی که به‌روزرسانی 22022 را انجام می‌دهند در دسترس است.

مایکروسافت می‌گوید که ارائه پشتیبانی باید بهبود عملکرد را به همراه داشته باشد زیرا نرم‌افزار آن اکنون می‌تواند از مزایای کامل پردازنده‌های M1، M1 Pro و M1 Max اپل استفاده کند.

ما مشتاقیم اعلام کنیم که همگام سازی OneDrive برای macOS اکنون به صورت بومی روی سیلیکون اپل اجرا می شود. این بدان معناست که OneDrive از بهبود عملکرد سیلیکون اپل نهایت استفاده را خواهد برد. > ما می دانیم که این یک ویژگی مورد انتظار و بسیار مورد درخواست بوده است، و ما خوشحالیم که آن را به طور کلی با شروع بیلد 22022 در دسترس قرار دهیم.

مایکروسافت در ابتدا اعلام کرده بود که قصد دارد در ژوئن 2021 پشتیبانی از سیلیکون اپل را به همگام سازی OneDrive خود برای macOS بیاورد. این شرکت در ابتدا گفته بود که “اواخر امسال” ارائه خواهد شد. با این حال، تا دسامبر سال گذشته، این ویژگی همچنان در یک پیش‌نمایش عمومی باقی مانده بود و شرکت جدول زمانی 2021 خود را از دست داد.

این موضوع باعث شد بسیاری از افراد متعجب شوند که واقعاً چه زمانی پشتیبانی راه اندازی می شود. خوشبختانه، به نظر می رسد که امروز همان روز است!

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …