نتیجه نهایی خود را با این برنامه طراحی تک پرداخت ترسیم کنید


یک اپلیکیشن طراحی گرافیک خوب می تواند در زمان، پول و استرس بی مورد برای هنرمندان حرفه ای و مشتاق صرفه جویی کند. Drawtify Online Vector Graphic Editor یک برنامه طراحی بصری بدون منحنی یادگیری و اشتراک مادام العمر است و با قیمت 79.99 دلار (معمولاً 899 دلار) مادام العمر به فروش می رسد.

ویرایشگر گرافیک برداری برای مک و ویندوز

به دلیل نرم افزاری که از آن استفاده می کنید، فرآیند طراحی نباید سخت تر باشد. Drawtify یک برنامه طراحی گرافیک برداری کاربرپسند است که نتایجی با کیفیت حرفه ای به شما می دهد، اما برای درک آن به یک سال مطالعه نیاز ندارد.

با Drawtify، منویی از ابزارهای قدرتمند برای انتخاب دریافت می کنید که فرآیند ترکیب بندی را ساده می کند. می توانید از ابزارهای طراحی مانند خودکار و مداد برای ایجاد اشکال سریع استفاده کنید. و از ابزارهای هوشمند دیگر برای ترسیم اشکال ثابت و منظم هر بار یکسان استفاده کنید.

می‌توانید طرح‌هایی را از کتابخانه منابع بسازید، که به شما امکان می‌دهد عناصر طراحی را به‌صورت کاربردی وصل کنید. و سایر ابزارهای طراحی استاندارد مانند رنگ، گرادیان و دستکاری تصویر را دریافت می کنید. یک بررسی 4.5 ستاره در G2 آن را “ابزار عالی برای گرافیک برداری” نامید که یکی از رایج ترین انواع گرافیک در صنعت طراحی است.

فیلترهای موجود در Drawtify به شما امکان می دهند حرکت و زندگی را به هر طراحی اضافه کنید. شما تا 27 دستورالعمل حرکتی اصلی را دریافت خواهید کرد که به عناصر اجازه می دهد در طول یک مسیر حرکت کنند، محو شوند، چشمک بزنند، بچرخند و چند انیمیشن طعمی کوچک دیگر. شما یک مجموعه مشابه از 14 برای متن دریافت می کنید. آنها را با یک برنامه انیمیشن مانند این ترکیب کنید، و شما یک استودیوی هنری یک مرحله ای خواهید بود!

اگر می‌خواهید عکس‌ها را ویرایش کنید و دارایی‌هایی را از فایل‌های تصویری موجود ایجاد کنید، Drawtify فهرست کاملی از گزینه‌ها را برای انتخاب ارائه می‌دهد. شما فیلترهای استاندارد تصویر را دریافت می کنید که اشباع، کنتراست، روشنایی و موارد دیگر را ویرایش می کنند. همچنین می‌توانید وارد شوید و سایه‌ها، بازتاب‌ها، درخشش‌ها و سایر تغییرات نوری را اضافه یا ویرایش کنید که می‌توانند احساس یک قطعه را تنها با چند کلیک تغییر دهند.

در Drawtify ذخیره کنید

تنها با یک پرداخت، این معامله Drawtify یک ابزار طراحی گرافیکی خارق العاده برای مادام العمر در اختیار شما قرار می دهد. ویرایشگر گرافیک وکتور آنلاین Drawtify را دریافت کنید: اشتراک مادام العمر در حالی که با قیمت 79.99 دلار (معمولاً 899 دلار) در حال فروش است.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …